Ātro kredītu pārfinansēšana

Iespējams Tu esi dzirdējis par ātro kredītu apvienošanu jeb pārfinansēšanu un esi apsvēris izmantot šo pakalpojumu, tomēr Tev ir dažas neskaidras lietas, kuru dēļ Tu nevari pieņemt lēmumu? Ātro kredītu pārfinansēšana ir salīdzinoši jauns un specifisks kreditēšanas veids, tādēļ, lai to labāk izprastu, tālāk tekstā ir apskatītas atbildes uz būtiskākajiem ar šo kreditēšanas pakalpojumu saistītajiem jautājumiem.

Kas ir ātro kredītu pārfinansēšana?

Kredītu apvienošana nozīmē to, ka Tu paņem jaunu kredītu, ar kuru atmaksā iepriekš paņemtos ātros aizdevumus dažādiem kredītdevējiem. Pēc parādsaistību apvienošanas Tev būs jāveic mazāk vai iespējams tikai viens ikmēneša maksājums, kas var ļaut Tev labāk un vienkāršāk pārvaldīt savas finanses.

Kā ātro kredītu pārfinansēšana Tev var palīdzēt?

Ir

Būtiskākie patērētāja ieguvumi no kredītu apvienošanas ir:

  • Jāveic tikai viens ikmēneša maksājums – Tev nav jāseko līdzi katra kredīta maksājuma veikšanas dienai, bet jāpārskaita nauda tikai vienu reizi mēnesī vienam kreditoram;
  • Mazāka procentu likme – ja Tev ir vairāki kredīti, kuriem ir atšķirīgas procentu likmes, mēneša ietvaros tās var izveidot samērā lielu summu, savukārt, apvienojot kredītus, procentu maksājums visticamāk būs mazāks, jo kredīta atmaksas termiņš būs lielāks;
  • Iespēja iegūt garāku kredīta atmaksas termiņu, kā arī iegūt kredīta brīvdienas.

Kāda veida kredītus Tu vari apvienot?

Tu vari refinansēt ātros kredītus, SMS kredītus, kredītlīnijas – visus aizdevuma veidus, kuriem ir raksturīgas augstas procentu likmes, kas Tev liek būtiski pārmaksāt.

Cik daudz Tu vari aizņemties un uz cik ilgu laiku?

Parasti kredītdevēju noteiktās maksimālās aizdevuma summas svārstās no 1000 līdz pat 10 000 eiro, un, protams, kredīta atmaksas termiņš ir atkarīgs no piešķirtās naudas summas lieluma – 1000 eiro parasti tiek piešķirti uz 6 mēnešiem, savukārt 10 000 eiro kredītdevēji piešķir uz 60 mēnešiem.

Vai šādam kreditēšanas veidam ir nepieciešama ķīla vai galvojums?

Tā kā lielākajā daļā gadījumu aizdevēji, pārfinansējot ātros kredītus, kredītņēmējam piešķir patēriņa kredītu, to apvienošana notiek bez ķīlas vai galvojuma. Tomēr, ja nepieciešamā summa pārsniedz katra kredītdevēja noteikto, tas var prasīt kredīta nodrošinājumu.

Vai Tava kredītvēsture tiks negatīvi ietekmēta, izmantojot ātro kredītu pārfinansēšanu?

Tieši otrādi – ja būsi atmaksājis visus apvienotos kredītus, nebūsi kavējis maksājumus un būsi pierādījis, ka spēj atmaksāt savas parādsaistības, tas tikai uzlabos Tavu kredītvēsturi un kreditori vērtēs Tevi kā atbildīgu kredītņēmēju.

Bez šaubām ir vēl citas iespējas, ne tikai ātro kredītu pārfinansēšana, kas var palīdzēt Tev pārvaldīt parādsaistības un kas var būt daudz piemērotākas tieši Tev, tādēļ ir svarīgi izpētīt visus piedāvājumus un saprast, kāda ir Tava finanšu situācija, lai Tu vari pieņemt labāko un atbilstošāko lēmumu.  Pirms aizņemies – izvērtē savu maksātspēju!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *