Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana

Aizdevumi un ātrie kredīti ir daudz un dažādi – ikvienam pēc savām iespējām un vēlmēm ir iespējams aizņemties nepieciešamo naudas summu kādā no ātro kredītu kompānijām internetā. Tas ir labs palīgs gadījumos, ja līdz algas dienai ir palikušas dažas dienas, bet naudas līdzekļi ir nepieciešami ātri, piemēram, lai iegādātos pārtikas preces vai norēķinātos par dažādiem pakalpojumiem.

Ātro kredītu aizdevēji

Lai kādas arī būtu Jūsu vēlmes vai vajadzības ir ļoti svarīgi atrast piemērotāko risinājumu. Summas, ko katrā kompānijā ir iespējams aizņemties ir dažādas, bet vidēji svārstās no 150 līdz 300 eiro. Ir jāņem vērā, ka lai aizņemtos debitoriem ir jābūt pilngadīgiem Latvijas Republikas iedzīvotājiem bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās, ar regulāriem ikmēneša ienākumiem un stabilu maksātspēju, lai izvēlētā kompānija spētu potenciālajam klientam uzticēties.

Visbiežāk ātro kredītu apmaksas termiņš ir sākot no dažām nedēļām līdz pat 1 mēnesim, bet to atkarībā pēc savas finansiālās situācijas nosaka klients pats. Protams,  nereti var rasties dažādas neparedzētas situācijas, kas var apgrūtināt kredīta sekmīgu nomaksu. Tieši tāpēc kompānijas saviem klientiem piedāvā pagarināt aizdevuma apmaksas laiku uz noteiktu papildus termiņu. Visbiežāk, kredīta atmaksas laiku ir iespējams pagarināt uz 7, 14 vai 30 dienām. Jārēķinās, ka šis ir maksas pakalpojums, kas jāveic pirms aizdevuma termiņa beigām, bet tā ir iespējams atlikt aizdevuma maksājumu uz Jums piemērotāku laiku.

Piemēram, šobrīd ātro kredītu kompānija SMSCredit.lv (2015. gada dati) piedāvā viszemākās cenas kredītu termiņa pagarināšanai, kas būtiski atšķiras no citu kredītdevēju pagarināšanas maksām un ir lētākā starp ātro kredītu devējiem Latvijā. Šis ir ļoti būtisks apstāklis, ja nevēlaties pārmaksāt, tāpēc ļoti uzmanīgi ir vispirms jāiepazīstas ar kredīta līguma nosacījumiem un jāizvērtē sava atbilstība līguma punktiem.

Nepieciešamības gadījumā ātrais kredīts var Jums palīdzēt, tomēr to ieteicams aizņemties ar lielu atbildību rūpīgi pārdomājot savas atmaksas iespējas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *