Ātro kredītu apvienošana

Ja Tev ir vairāki ātrie kredīti, Tu noteikti esi ievērojis, ka to pārvaldīšana var būt samērā sarežģīta, jo Tev ir jāseko līdzi katram kredītam, to atmaksas termiņiem, kā arī procentu likmēm, turklāt mēneša ietvaros Tev ir jāveic vairāki maksājumi, iespējams katrs savā laikā. Visi minētie aspekti var apgrūtināt Tavu līdzekļu pārvaldīšanu un paņemto kredītu atmaksu, tādēļ šobrīd vairāki kreādītdevēji piedāvā izmantot tādu pakalpojumu kā ātro kredītu apvienošana.

Ko nozīmē kredītu apvienošana?

Ja Tev ir grūtības pārvaldīt paņemtos kredītus, ir pieejami vairāki risinājumi, kas var noderēt tieši Tev. Viens no tiem ir ātro kredītu apvienošana, kas nozīmē to, ka vairāki šāda veida aizdevumi tiek apvienoti vienā kredītā, ļaujot Tev izvairīties no neskaitāmu ikmēneša maksājumu veikšanas visiem kreditoriem. Vienkāršāk sakot, apvienojot kredītus, Tu paņem patēriņa kredītu, ideālā gadījumā ar zemākām procentu likmēm, un tad atmaksā visus savus ātros kredītus, izmantojot no jauna paņemtos līdzekļus. Un tad Tu maksā katru mēnesi tikai vienu maksājumu – par patēriņa kredītu.


Kurš aizdod naudu kredītu refinasēšanai

Lat kredīts

Latkredits – Summa no 500-1000 eiro. Atmaksa no 3 līdz 72 mēnešiem. Aizņemieties apdomīgi!

Sefinance

Sefinance – Summa no 1000-1000 eiro. Atmaksa no 3 līdz 72 mēnešiem. Aizņemieties apdomīgi!


Latkredits un Sefinance Credit ir kredītu starpnieki. Kredītu starpnieku un kredītu starpnieku pārstāvju reģistrs ir pieejams šeit.

No kā vajadzētu uzmanīties refinansējot kredītu?

Ja Tu esi izlēmis pieteikties kredītu apvienošanai/refinansēšanai, ņem vērā sekojošo:

  • Apvienojot visus ātros kredītus, visticamāk Tev būs jāmaksā mazāks ikmēneša maksājums nekā iepriekš, tomēr tas var nozīmēt arī to, ka kredīta atmaksas termiņš pagarināsies, kā rezultātā Tu maksāsi kredītu ilgāk nekā sākotnēji biji plānojis, kā arī iespējams procentu maksājumos ilgtermiņā samaksāsi vairāk;
  • Kredītdevēja piedāvātā pakalpojuma veidu – ātro kredītu apvienošana ar ķīlu vai bez tās. Ja Tavu kopējo ātro aizdevumu summas pārsniegs kredītdevēja noteikto, iespējams tas piedāvās iespēju apvienot kredītus, tikai nodrošinot jauno kredītu ar ķīlu;
  • Mazāki ikmēneša maksājumi var likt Tev domāt, ka tiec ar esošajām saistībām galā un esi gatavs ņemt jaunu ātro kredītu, lai varētu nopirkt jau sen kārotu lietu, tomēr to nevajadzētu darīt, jo kredītu apvienošana jau nozīmē to, ka Tev ir vairāki ātrie kredīti, ar kuru pārvaldīšanu Tev ir radušās grūtības.
Cik lielu naudas summu Tu vari aizņemties, lai pārkreditētu aizdevumu?

Kredītu apvienošanu bez ķīlas Latvijā piedāvā vairāki kreditori un to noteiktās maksimālās aizdevuma summas svārstās no ~500 līdz pat 10 000 eiro. Atkarībā no piešķirtās aizdevuma summas, arī kreditoru noteikti atmaksas termiņi atšķiras – tie var būt no 3 mēnešiem līdz pat 5 gadiem.

Ņem vērā to, ātro kredītu apvienošana nav paredzēta lielu un ilgstošu finansiālo problēmu risināšanai. Ja Tev ir problēmas ar paņemto kredītu atmaksāšanu, iespējams Tev ir nepieciešams vērsties pie kāda speciālista, kas Tev varēs palīdzēt izprast, kā labāk pārvaldīt savus līdzekļus un atmaksāt kredītus. Vienmēr aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt!

Kāpēc veikt ātro kredītu apvienošanu

Ātro kredītu apvienošana ir aizdevuma “pārvešana” pie cita aizdevēja. Piemēram, ja jums ir kredīts “A” bankā vai nabnku iestādē, jūs varat to pārnest uz “B”, kura atmaksās jūsu kredītu “A” bankā, savukārt jūs tiksiet pie kredīta ar labākiem nosacījumiem bankā “B”. Tas ir iespējams, jo kredītu ir iespējams atmaksāt bez papildus maksas pirms termiņa, nemaksājot procentus. Tāpat pārkreditācija jeb kredītu apvienošana ir iespējama, ja jums ir vairāki mazi kredīti pie vairākiem aizdevējiem. Ātro kredītu un citu kredītu apvienošana galvenokārt veic, lai ietaupītu naudu jeb saņemtu mazākus procentus un gala rezultātā iegūtu uz kopējām izmaksām!