Ātrie kredīti no 19 gadiem bez darba vietas

Informācija nav aktuāla.

Reģistrācija prasīs tikai dažas minūtes, bet izmaksās tikai vienu santīmu. Pēc reģistrācijas piesakies kredītam bez procentiem un komisijas maksas, jo pirmais kredīts ir bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi (izvēlies kredīta sniedzēju, kurš izsniedz pirmo kredītu bez maksas). Kredīti tiek izsniegti sākot no 18, 19 un 20 gadu vecuma (atkarībā no kredīta sniedzēja) un bez prasības darba vietas vai regulāri ienākumi (salīdzinot kredīta sniedzējus).

Aizņemties kredītu jau tagad

Ātrie kredīti no 19 gadiem bez darba vietas

Ātro kredītu bez maksas un darba vietas var saņemt no 18 gadiem ar nesabojātu kredīta vēsturi, ja esi Latvijas Republikas iedzīvotājs ar pastāvīgu dzīves vietu. Ir tikai dažas prasības, ko izvirza ātro kredītu sniedzēji, lai Latvijas Republikas iedzīvotāji varētu pieteikties un saņemt naudu bankas kontā tikai 15 minūšu laikā.

Reģistrācija ir pirmā lieta, ko nepieciešams izpildīt, lai pieteiktos kredītam bez īpašām prasībām. Reģistrēties kredīta sniedzēja mājas lapā nepieciešams tikai vienu reizi. Aizņemoties atkārtoti no tās paša kredīta sniedzēja, ielogojies lietotāja profilā un piesaki kredītu internetā ar dažiem peles klikšķiem.

Reģistrācijas laikā ievadi datus par sevi:

Personas kods

Personas kods: Norādi savu personas kodu nepieciešamajā ailē. Ja norādīsi kļūdainu personas kodu, ātrais kredīts tiks atteikts.

Mobilais tālrunis

Mobilais tālrunis: ievadi savu mobilo tālruni nepieciešamajā ailē. Norādi to mobilo tālruni, uz kuru vēlies saņemt informāciju no ātro kredīta sniedzēja. Ja vēlēsies pieteikt ātro kredītu nosūtot SMS (SMS kredīts), tad no šī mobilā tālruņa varēsi pieteikties SMS kredītam.

E-pasta adrese

E-pasts: ievadi savu e-pasta adresi. Uz šo e-pasta adresi tiks sūtīta visa svarīgākā informācija no kredīta sniedzēji, uz šo e-pasta adresi saņemsi rēķinus no ātrā kredīta sniedzēja.

Jūsu parole

Parole: izdomā un ievadi paroli. Ar paroles palīdzību varēsi ielogoties savā lietotāja profilā, kurā varēsi aizņemties ātro kredītu, redzēt visu aktuālo informāciju, informāciju par rēķiniem un visu pārējo, ko piedāvā lietotāja kabinets.

Līguma nosacījumi

Līgums: rūpīgi izlasi līguma noteikumus un pabeidz reģistrāciju kredīta sniedzēja mājas lapā. Atķeksē ar ķeksīti, ka esi izlasījis līgumu. Līgumu atķeksē tikai tad, kad esi izlasījis līguma nosacījumus un piekrīti kredīta sniedzēja nosacījumiem.

Reģistrācijas laikā var tikt pieprasīta cita informācija, kuru jāaizpilda reģistrācijas laikā. Tikai reģistrēti lietotāji var saņemt ātro kredītu internetā bez ķīlas. Ievadot kļūdainus & nepatiesus datus par sevi reģistrācijas laikā, ātrais kredīts tiks atteikts. Ja esi jau reģistrējies, ielogojies savā profilā, jo reģistrēties nepieciešams tikai vienu reizi.

Mēs aicinām aizņemties apdomīgi un izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu! Ja Tev ir tikai 18, 19 vai 20 gadi un Tev nav darba vieta vai regulāri ienākumi, tad aizņemies ļoti atbildīgi, lai nerastos problēmas ar ātrā kredīta atgriešanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *