Ātrie kredīti no 18 gadiem

Ātrie kredīti nenoliedzami ir kredīti ar sliktu slavu, it sevišķi tagad, kad valsts vēl nav atguvusies no finanšu krīzes un neskaitāmos gadījumos cilvēki nav spējīgi šos kredītus atmaksāt. Taču, pirms vainot ātro kredītu sniedzējus, jāsaprot ir viens – ātrais kredīts nekad nav bijis un nebūs līdzeklis, ar kuru risināt finansiālās problēmas ilgākā laika posmā.

Pieteikt ātro kredītu no 18 gadiem

 Ātrie kredīti no 18 gadiem

Tu vari aizņemties ātro kredītu no 18 līdz 75 gadiem. Ātrais kredīts no 18 gadiem palīdzēs atrisināt īslaicīgas finansiālās problēmas. Izvēlies ātro kredītu aizdevēju un piesakies kredītam. Jaunajiem klientiem ir iespēja pieteikt kredītu bez maksas (precīzāk – Tev tiks izsniegts kredīts bez maksas).

Ātrie kredīti no 18 un vairāk gadiem parasti tiek uzskatīti par “aizdomīgiem” kredītiem, kuriem ir milzīgi, un nereti arī slēpti procentu maksājumi, taču tas reti ir taisnība – savādāk tos neizmantotu tik daudz cilvēku, un kredītu sniedzēju mājas lapās visbiežāk ir parādītas fiksētas summas, kas jāatdod, kad aizņematies. Patiess gan ir tas, ka atmaksas kavējumu gadījumā, summa, kas jāatdod, astronomiski pieaug, jo ātrie kredīti no 18 gadiem ir saistīti ar ļoti lielu risku, tātad – iespējamām papildus izmaksām — aizdevējam jeb ātro kredītu firmai. Tieši paaugstinātais aizdevuma risks ir iemesls tam, ka privātie aizdevēji, nevis bankas specializējas ātro kredītu aizdošanā.

Izdevīgi kredīti no 18 gadiem

Bez šaubām, ir tādi gadījumi, kad šāds kredīts ir ļoti izdevīga izvēle. Daudzas ātro kredītu kompānijas pirmo aizdevumu izsniedz vispār bez vai ar ļoti maziem aizdevuma procentiem. Tas ir veikls mārketinga triks, taču no tā iegūst ikviens, kurš ir pirmo reizi nonācis finansiālās grūtībās un nevēlas maksāt vēl lielākus procentus, piemēram, par kādu rēķinu, kuru nevarētu nomaksāt, ja būtu jāgaida nākamā alga.

Vēl ātrie kredīti ir izdevīgi tad, ja pietrūkst naudas, lai veiktu pirkumu, kas atmaksāsies, vai kuram tūlīt, tūlīt beigsies atlaide. Protams, šādā gadījumā ir rūpīgi jāizsver, vai tiešām ir vērts aizņemties, lai veiktu lielāku pirkumu, taču bieži vien šāda izvēle ir pilnīgi racionāla.

Finansiālas grūtības

Taču tad, kad esat nonākuši finansiālās grūtībās, ātro kredītu kantoris noteikti nav pirmā vieta, kur griezties. Ja nevarat nomaksāt kādu rēķinu, noskaidrojiet, vai nevarat pretendēt uz kādiem līgumsoda atvieglojumiem līdz laikam, kad varēsit samaksāt rēķinu. Jūs būsit pārsteigti par to, cik pretimnākoši var būt uzņēmumi, kuriem esat “tikai” klients. Ja Tev ir iespēja aizņemties kredītu bez maksas (Aizdevējs izsniedz pirmo kredītu bez maksas), tad ātrais kredīts ir ļoti labs palīgs, jo Jums nebūs jāmaksā ne procenti, ne komisijas maksas. Aizņemoties pirmo reizi, atmaksā tik, cik aizņēmies un atbrīvojies no īslaicīgām finansiālām grūtībām.

Patreiz kredītu tirgus sektorā ātrajam kredītam ir zināmi būtiskas priekšrocības. Ja salīdzina laiku, kad šis produkts parādījās aizdevumu tirgū, sākotnēji bija daudz nepilnību, kuras laikam ritot, pateicoties klientu ieteikumiem, kā arī pašu kreditoru mārketinga attīstībai un apkalpošanas kvalitātes uzlabošanai, tikuši novērsti. Noteikti būtiskākā priekšrocība ātrajam kredītam ir tiešām ļoti ātra noformēšanas un naudas saņemšanas iespēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *