Ātrie kredīti 2017

Nu jau vairāk kā 10 gadus, ātro kredītu kompānijas ir zināmas vairums Latvijas iedzīvotājiem. Bet, kā ir ar 2017. gadu? Vai ātrie kredīti būs tikpat populāri 2017. gadā kā tie bija iepriekšējos gados? Vai ātrie kredīti ir tikpat populāri un zināmi, cik ASV prezidents Donalds Tramps?

ZUZ ātrie kredīti

Ātro kredītu kompānijām ir ļoti viegli piesaistīt jaunus klientus, jo īpaši tad, kad cilvēku finansiālā situācija krasi mainās uz slikto pusi. Ņemot vērā dažādas likuma izmaiņas saistībā ar mazajiem uzņēmumiem Latvijā, tad ļoti iespējams, ka ātro kredītu kompāniju apgrozījums krasi pieaugs 2017. gadā. Tie, kuri vēl nav pārtraukuši savu uzņēmējdarbību, var saņemt nepatīkamu pārsteigumu, par jauno nodokļu sistēmas kārtību un var būt spiesti aizņemties ātro kredītu, pat tad, kad paši to nevēlās. Tas galvenokārt ir atkarīgs no katra uzņēmēja vai privātpersonas individuāli. Tomēr visiem skaidrs tas, ka 2017. gadā izmaksas gan pārtikai, gan arī mājokļa uzturēšanai tikai pieaug, tāpēc cilvēkiem ir nepieciešamība pēc arvien vairāk brīviem finanšu līdzekļiem.

Ņemot vērā to, ka vidusmēra Latvietim ikmēneša alga īpaši nepalielinās, tad ātro kredītu aizdevums 2017. gadā var būt viens no labākajiem glābiņiem situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda. Ātro kredītu kompānijas ļoti spēcīgi konkurē savā starpā, tāpēc regulāri nāk klajā ar dažādām atlaidēm aizdevuma komisijas maksai un izdevīgiem kredītu piedāvājumiem, lai varētu piesaistīt vairāk kredītu ņēmējus.

Tiem, kas vēl nav aizņēmušies ātro kredītu, ir iespēja saņemt pirmo aizdevumu bez procentiem. Tas ir diezgan populārs aizdevuma piedāvājums jau vairāku gadu garumā. Tomēr, ja esi jau vienreiz aizņēmies, tad aizņemoties atkārtoti, Tev ir iespēja saņemt aizdevums ar procentiem. Tas protams mainīsies 2017. gadā, jo sākot jau no 2016. gada vasaras, vairākas ātro kredītu kompānijas nākušas klajā ar piedāvājumu aizņemties atkārtoti bez procentiem.

Šis piedāvājums ir īpaši izdevīgs tiem kredītu ņēmējiem, kas vēlās aizņemties atkārtoti. Tas ļauj ietaupīt naudu, neko nepārmaksājot par ātrā kredīta aizdevumu. Tiek uzskatīts, ka tāds piedāvājums ir radīts tāpēc, ka lielākā daļa kredītu ņēmēji aizņēmās ātro kredītu tikai tāpēc, ka tam bija šī iespēja saņemt naudu bez procentiem. Taču, kad jāaizņemas atkārtoti, tad liela daļa kredītu ņēmēji nevēlējās pārmaksāt.

ZUZ.lv apsveic Donaldu Trampu ar jauno amatu!

2 Replies to “Ātrie kredīti 2017”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *