Ātrie aizdevumi bez maksas

Kredīts bez darba vietas un bez maksas netiek aizdots, jo likums to aizliedz!

Ātrie aizdevumi tiek izsniegti tikai reģistrētiem lietotājiem. Ja aizdevējs piedāvā aizdevumu bez procentiem un komisijas, Jums ir iespēja saņemt pirmo aizdevumu bez maksas. Vienreizēja reģistrācijas maksa – 0,01 Eur, kuru nepieciešams pārskaitīt uz aizdevēja bankas kontu reģistrācijas laikā. Vienreizēja reģistrācijas maksas tiek prasīta no visiem aizdevējiem. Tas ļaus identificēt Jūsu bankas kontu! Vēlāk uz identificēto bankas kontu tiks pārskaitīta aizdevuma summa.

Nauda

Ātro aizdevumu bez maksas (aizņemoties pirmo reizi) un atkārtotu aizdevumu (aizņemoties atkārtoti) var saņemt tikai 15 minūšu laikā. Tik ātri izsniedz ātro aizdevumu populārākie Latvijas aizdevēji, kuri cenšas strādāt tā, lai kļūtu par klienta pirmo izvēli.

Kā saņemt ātro aizdevumu bez maksas

Izvēlies ātro aizdevumu sniedzēju, kurš piedāvā kredītu bez maksas. Salīdzini ātro aizdevumu sniedzējus šeit, lai aizņemtos lētāk.  Izvēlies aizdevēju, dodies uz aizdevēja mājas lapu un izpildi vienkāršu reģistrāciju. Aizpildi reģistrāciju bez kļūdām un norādi visu pieprasīto informāciju. Ja reģistrācijas laikā norādīsi kļūdainus datus, ātrais aizdevums netiks izsniegts. Kļūdainu datu norādīšana ir viens no iemesliem, kāpēc tiek atteikts ātrais aizdevums.

Ātrais aizdevums netiek izsniegts, ja:

Tu esi parādnieku reģistros. Tev ir negatīva kredīta vēsture ar kavētiem kredīta maksājumiem un parādiem citās iestādēs. Aizdevums tiek izsniegts Latvijas Republikas iedzīvotājiem ar nevainojamu kredīta vēsturi.

Neatmaksāts aizdevums. Tas nav pārkāpums. Pie viena aizdevēja drīkst būt tikai viens aktīvs ātrais aizdevums. Tu drīksti pieteikties aizdevumam citur, jo paņemts aktīvs aizdevums (bez pārkāpumiem) neliedz aizņemties īstermiņa aizdevumu pie cita Latvijas aizdevēja.

Neatbilsti izsniegšanas vecumam. Ir tikai pāris nosacījumiem, kurus izvirza īstermiņa aizdevuma sniedzēji. Viens no tādiem – izsniegšanas vecums. Kopējais skats – ātro aizdevumu bez maksas un citām prasībām var saņemt no 18 līdz 75 gadiem. Jāņem vērā, ka katram aizdevējam ir savs aizdevuma izsniegšanas vecums.

Citas prasības. Atsevišķi aizdevēji pieprasa darba vietu vai oficiālus ienākumus, lai varētu pieteikties un saņemt ātro aizdevumu. Ja Tev nav darba vieta, tad tā nav problēma saņemt ātro aizdevumu bez maksas. Atliek tikai salīdzināt tos aizdevējus, kuri izsniedz ātro aizdevumu bez darba vietas.

Ātrie aizdevumi bez procentiem un komisijas

To arī nozīmē ātrie aizdevumi bez maksas. Šādus aizdevumus izsniedz jaunajiem klientiem, kuri aizņems pirmo reizi. Aizņemoties, piemēram, Eur 50 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Eur 50. Aizņemoties, piemēram, Eur 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Eur 100. Aizņemoties, piemēram, Eur 150 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši Eur 150. Ātro aizdevumu summu un atmaksas termiņu izvēlies pats – kredītu kalkulatorā! Ātrie aizdevumi bez maksas – ātrs aizdevums bez procentiem un komisijas maksas par kredītu izmantošanu. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *