Ātrie aizdevumi

Ne katrs no mums ir apveltīts ar veiksmi finansiālajās lietās. Kad trūkst visi striķi, bieži izpalīdz radinieki, bieži arī draugi, bet dažreiz abi nosodoši klusē, un atliek vien vērsties pie kāda kreditora. Tas nav nekas slikts, jo bieži vien vēršanās pie kreditoriem ir vienīgais veids, kā apmaksāt kādu sasāpējušu rēķinu vai iegādāties kādu sev interesējošu preci, pirms tai beidzas atlaide. Aizņemties nav kauns, bet atcerieties, ka tas jādara ar apdomu.

Saņemt ātro aizdevumu

Ātrie aizdevumi

Ātrie aizdevumi ir kredīta veids, kurā aizņematies fiksētu summu uz noteiktu laiku. Ātrā aizdevuma galvenās priekšrocības ir, protams, aizdevuma ātrums, palienēto un atdodamo summu caurskatāmība, kā arī iespēja pagarināt aizņēmuma termiņu.

Šie aizdevumi tautā ir ar sliktu slavu, taču pagale nedeg viena, un problēmas rodas tad, ja aizņemas ātros kredītus bieži — tātad nepārdomāti, jo ātros kredītus pēc būtības aizņemas tikai galējas nepieciešamības gadījumā – vai tos aizņemas, lai segtu esošos kredītus. Pēdējais gadījums jau liecina par dziļākām finansiālām problēmām, un ātrais kredīts nav domāts, lai tās risinātu.

Ātro aizdevumu izmantot iesakām šādos gadījumos:

●             Jānomaksā kāds rēķins, par kuru draud līgumsods;

●             Vajadzīga nauda kādam pirkumam, kura cena drīz vien pacelsies;

●             Ir radusies ārkārtas situācija (jāsamaksā par servisu, slimnīcu, studijām, u.t.t.);

●             Vajadzīgs nolīdzināt cita veida budžeta iztrūkumu, ja līdz algai ir palikušas pāris dienas (piemēram, ja nav ko ēst).

Ņemiet vērā arī to, ka ātro kredītu vislabāk būtu izmantot tad, ja aizņematies pirmo reizi, jo tad to parasti var aizņemties bez komisijas maksas. Jums vajag arī skaidri zināt, ka – un kad! – spēsit parādu atgriezt.

Šāda veida aizdevumiem ir arī savas ēnas puses, tāpēc vajag jo rūpīgi padomāt, pirms aizņematies šādus kredītus.

Ātro aizdevumu nevajadzētu izmantot šādos gadījumos:

●             Neesat drošs, ka varēsit savu aizņēmumu atdot;

●             Vēlaties izmantot kredītu, lai segtu jau esošus parādus;

●             Vēlaties uz brīdi “paplašināt” savu maciņu, lai veiktu kādu pirkumu, kas pavisam noteikti atrodas ārpus jūsu budžeta (tam ir domāts līzings).

Kaut arī ar ātro kredītu saistās savi riski, dažos gadījumos tieši tie palīdzēs jums, kad draugi vai radi to nevar vai nevēlas darīt. Un vēlreiz – ātrie aizdevumi daudzos gadījumos atvieglo finansiālās grūtības, taču tikai tad, ja aizņemsities ar apdomu, un ar nākamo algu nebūs problēmu šo kredītu nomaksāt. Aizņemies apdomīgi un izmanto ātro aizdevumu priekšrocības gudri!

3 Replies to “Ātrie aizdevumi”

 • Vajag personas aizdevumu
    Nepieciešams biznesa aizdevums
    Nepieciešams Ziemassvētku Loan
    Nepieciešams kredīts, lai samaksāt rēķinus
    Ir nepieciešams kredīts, lai projektiem, reklāmas, utt …
    Sazināties pa e-pastu:, ja interesē do
    atpakaļ pie mums ar šādu informāciju: vārds, uzvārds
  pilna adrese, tālruņa
    numuru, daudzumu, ilgums, valsts / valsts un metode
  piegādes (Banka vai
    Pārbaude).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *