Ātrais kredīts bez reģistrācijas maksas

Visiem ir zināms, ka ātrie kredīti tiek izsniegti internetā. Tā neapšaubāmi ir populārākā vieta, kur pieteikties un saņemt ātro kredītu. Ir nepieciešams reģistrēties un pārskaitīt reģistrācijas maksu, kura sastāda 0.01 EUR, bet ir parādījušies aizdevēji, kuri aizdod ātro kredītu bez reģistrācijas maksas.

Tas nozīmē, ka ātro kredītu var saņemt arī bez reģistrācijas jeb aktivizācijas maksas. Piedāvājums ir neliels, bet ir cilvēki, kam tas ir svarīgi.

Kuri aizdevēji aizdod ātro kredītu bez reģistrācijas maksas

Banknote.lv

Pieteikties

Jāuzsver, ka jebkurā gadījumā ir jāapstiprina līgums, ka piekrītat visiem aizdevēja nosacījumiem. Ja līgums netiek apstiprināts pārskaitot aktivizācijas maksu viena centa apmērā, tad būs nepieciešams doties uz tuvāko aizdevēja filiāli un parakstīt līgumu klātienē.

Kāpēc ir izdomāta 0.01 eiro reģistrācijas maksa?

Reģistrācijas maksa ir izveidota, lai kredīta saņemšana būtu maksimāli ātra un ērta. Tas ļauj netikties ar aizdevēja pārstāvjiem klātienē un saņemt naudu savā internetbankā tikai dažu minūšu laikā pēc kredīta apstiprināšanas saņemšanas.

Kas notiek, ja kredīts tiek izsniegts bez reģistrācijas maksas?

Ja kredīts tiek izsniegts bez reģistrācijas aktivizācijas maksas, tad kredītņēmējam būs jādodas pie aizdevēja, lai parakstītu visus nepieciešamos papīrus, kas apstiprina, ka kredītņēmējs ir iepazinies ar līgumu un apstiprina to.

Ātrais kredīts ar reģistrācijas maksu

Kā jau tika minēts, tad reģistrācijas maksa ir Jūsu apliecinājums, ka esat iepazinies ar līgumu un apstipriniet to ar vienu centu pārskaitījumu aizdevējam. Reģistrācijas maksa 1 eiro centa apmērā ātro kredītu nozarē tika ieviesta, lai kreditors varētu iegūt informāciju par kredītņēmēja bankas kontu. Šāda vienkārša naudas transakcija ļauj:

  • Verificēt bankas kontu;
  • Saglabāt to datubāzē;
  • Iegūt cita veida informāciju, kas nepieciešama aizdevuma izsniegšanai.

Pēc tam, kad bankas konts ir pārbaudīts, tas tiek saglabāts kreditora datu bāzē un kredītņēmējam tas vairs nav jānorāda. Tas ļauj izvairīties no kļūdu pieļaušanas iespējām, jo bankas konts sastāv no 21 simbola, kurus, atkārtoti ievadot, var rasties kļūdas, kas savukārt kavēs ātrā aizdevuma piešķiršanu.  Tas nozīmē, ka reģistrācijas maksu ir nepieciešams veikt tikai vienu reizi, bet atkārtoti jau var pieteikties savā lietotāja profilā, telefoniski vai SMS veidā.

Kam ir pieejams kredīts bez reģistrācijas maksas?

Katram nebanku kreditoram ir savi nosacījumi ātro kredītu izsniegšanai, tomēr lielākajā daļā gadījumi tie ir samērā līdzīgi. Būtiskākie nosacījumi ir:

  • Kredītņēmējam ir jābūt vecumā no 20 līdz 65 gadiem;
  • Tam ir jābūt pastāvīgai dzīvesvietai Latvijas Republikas teritorijā;
  • Ir jābūt aktīvam bankas kontam un mobilā tālruņa numuram;
  • Ir jāsaņem regulāri ienākumi – darba alga, stipendija, pensija, vecāku dotā uzturnauda;
  • Personai ir jābūt ar Latvijas Valsts piešķirtu personas identifikācijas numuru.

Ātrie kredīti bez reģistrācijas un aktivizācijas maksas var būt labs palīgs neparedzētu tēriņu gadījumā, tomēr pieteikšanās šim aizdevuma veidam būtu jāizvērtē ļoti rūpīgi, jo tiem ir neliels atmaksas termiņš un salīdzinoši augstas procentu likmes. Šādi aizdevumi ir paredzēti īstermiņa finansiālo problēmu risināšanai, tādēļ izmantojiet tos atbildīgi, izvērtējot savas iespējas šādus kredītus atmaksāt laikā!