Ātrais kredīts uzņēmumiem

Ātrais kredīts uzņēmumiem no Ls 500 līdz Ls 20 000 bez atmaksas termiņa pāris dienu laikā. Ātrā kredīta atmaksa notiek pakāpeniski.  Ātrā kredīta atmaksas termiņš ir atkarīgs no Jūsu uzņēmuma maksājuma karšu apgrozījuma. Ātrais kredīts uzņēmumiem ir bez procentiem. POScredit kredītam ir komisijas maksa, kura ir atkarīga no Tevis izvēlētā atmaksas termiņa.

Kā pieteikties kredītam

Aizpildi pieteikumu internetā un gaidi, kad ar Tevi sazināsies POScredit pārstāvis. Sagatavo konta izrakstu par pēdējo trīs mēnešu ieņēmumiem. Tavu pieteikumu izvērtēs vienas darba dienas laikā no dokumentu saņemšanas brīža. Tiklīdz būsi parakstījis līgumu, nauda tiks izsniegta vienas darba dienas laikā.

Kā atmaksāt ātro kredītu?

Ātrais kredīts uzņēmumiem tiek atmaksāts pakāpeniski no karšu ieņēmumiem. Kad Tavs uzņēmums saņem naudu no saviem klientiem, tad pakāpeniski tiek atmaksāta ātrā kredīta summa. Veicot pieteikumu ātrajam kredītam, atzīmē pats, cik procentus no karšu apgrozījuma novirzīsi kredīta atmaksai. Tas nozīmē, ka ātrā kredīta atmaksas termiņš ir atkarīgs no uzņēmuma ienākumiem no maksājuma kartēm.

Cik liels ātrais kredīts tiek izsniegts uzņēmumiem

Ātrā kredīta summa ir atkarīga no uzņēmuma. Ātrā kredīta summa nevar būt lielāka par uzņēmuma mēneša ieņēmumiem no maksājuma kartēm. Ja Tava uzņēmuma mēneša ieņēmumi no maksājuma kartēm ir Ls 10 000, tad Tavam uzņēmuma pieejams ātrais kredīts līdz Ls 10 000. Ja Tava uzņēmuma mēneša ieņēmumi no maksājuma kartēm ir Ls 500, tad Tavam uzņēmuma pieejams ātrais kredīts līdz Ls 500. Ja Tava uzņēmuma mēneša ieņēmumi no maksājuma kartēm ir Ls 900, tad Tavam uzņēmuma pieejams ātrais kredīts līdz Ls 900.

Kas var saņemt ātro kredītu

Ātro kredītu var saņemt uzņēmums, kuram ir POS termināls. POS terminālam jādarbojas uzņēmumā vismaz trīs mēnešus. Ātrais kredīts ir bez galvojuma, bet atkarībā no summas un uzņēmuma darbības jomas var tikt pieprasīts arī galvojums. Ātrais kredīts uzņēmumiem no POScredit tiek izsniegts uzņēmumiem, kuri lieto POS terminālu bankā Citadele. Ja Tu izmanto POS terminālu citur, tad atvērt POS terminālu bankā Citadele palīdzēs POScredit speciālists.

Kāpēc aizņemties PSOcredit ātro kredītu?

Ātrais kredīts uzņēmumiem no Ls 500 līdz Ls 20 000;

Ātrais kredīts bez procentiem;

Iespēja atmaksāt ātro kredītu ātrāk;

Kredīta pieteikuma izskatīšana bez maksas;

Atgriez naudu no maksājuma karšu ieņēmumiem;

Kredīts tiek izsniegts arī tad, ja ir kredīts citur;

Uzņēmumi var pretendēt uz kredītu arī tad, ja ir slikta kredītvēsture;

Izvērtē sava uzņēmuma iespējas atgriez ātro kredītu un aizpildi pieteikuma formu aizņēmumam. Tas aizņems tikai dažas minūtes. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *