Ātrais kredīts privātpersonām

Ir neskaitāmi kredītu veidi – patēriņa kredīts, kredītlīnija, debets, overdrafts, un citi. Katrs kredīta veids der citam gadījumam, un dažos gadījumos izdevīgs ir ātrais kredīts. Ātrais kredīts ir aizdevums, kuru sniedz nebanku kredītdevējs privātpersonai. Ar to saistās augsta gada procentu likme, bet ātra noformēšana bez liekiem dokumentiem un formalitātēm – tieši tāpēc to sauc par ātro kredītu.

Kā paņemt ātro kredītu?

Kaut arī tautā ātrais kredīts tiek dēvēts arī par ‘SMS’ kredītu, patiesībā kredīta noformēšanu var veikt pārsvarā ar interneta starpniecību. Kioskos gan pieejami kredītdevēju bukleti, ar kuriem var noformēt ātro kredītu, taču ātrais kredīts gandrīz ekskluzīvi tiek noformēts internetā.

Kā paņemt ātro kredītu

Lai noformētu ātro kredītu, jābūt atvērtam kontam kādā bankā, kā arī jābūt vismaz 18, bet pārsvarā 19 gadus vecam LR pilsonim. Reģistrēties ātrajam kredītam var jebkura kredītdevēja mājaslapā. Lai apstiprinātu personas datus, jāpārskaita viens cents uz kredītdevēja kontu. Kad esat reģistrējies pie kāda kredītdevēja, varat noformēt aizdevumu un, ja atbilstat kredīta izsniegšanas kritērijiem, savu vēlamo summu saņemsit aptuveni stundas ceturkšņa laikā.

Kāpēc izmantot ātro kredītu?

Tiešām – kāpēc izmantot ātro kredītu, nevis ieķīlāt kādu preci vai aizņemties no draugiem? Pirmkārt, kad aizņematies pirmo reizi, kredītu bieži saņemsit bez maksas – tātad ieguvums ir tīri materiāls.

Otrkārt, aizņemties no nebanku kredītdevēja ir privātāk, proti, ieķīlājot mantu, kāds var pamanīt tās iztrūkumu, bet aizņemoties no paziņām vai ģimenes jūs riskējat sabojāt attiecības ar sev tuviem cilvēkiem.

Treškārt, jāņem vērā arī tas, ka ātrais kredīts ir… ātrs. Ne bankā, ne pie paziņām, naudu jūs nevarēsit dabūt 15 minūšu laikā; bankā jānoformē šķietami bezgalīgs skaits dokumentu, bet, runājot ar paziņām vai ģimeni bieži vien pie lietas var nonākt pēc kopīgas maltītes vai pie alus kausa, un nav teikts, ka tajā laikā neuzzināsiet, ka aizdevumu no šī cilvēka nemaz nevarēsit saņemt.

Protams, vienmēr izvērtējiet savas iespējas kredītu atdot. Atcerieties, ka ātrais kredīts ir līdzeklis, ar kuru segt īstermiņa finanšu iztrūkumu, nevis veids, kā uz brīdi piepūst savu maciņu – jo pastāv taču risks, ka tas pārsprāgs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *