Ātrais kredīts pensionāriem

Ātrais kredīts pensionāriem un visiem pārējiem, kuri ir vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Kredīts internetā pensionāriem līdz 75 gadiem ir bez ķīlas un citām prasībām. Pirmais ātrais kredīts internetā pensionāriem ir bez maksas – atmaksā tik, cik paņēmi.

Ātrais kredīts pensionāriem

Nepieciešama nauda, bet līdz pensijai nav laika gaidīt? Pirmais kredīts līdz 300 eiro bez maksas var būt labs palīgs, lai varētu izdzīvot līdz pensijai. Tas nozīmē, ka aizņemoties pirmo reizi līdz Eur 300, atmaksas brīdī būs jāatmaksā tie paši Eur 300.

Lai saņemtu kredītu pensionāriem, Jums:

ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā līdz 75 gadiem;

nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību;

nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums.

Par ātro kredītu un atmaksas termiņa pagarināšanu

Tu vari aizņemties ātro kredītu līdz Eur 300 jau pirmajā reizē uz termiņu līdz 30 dienām. Pēc 30 dienām atmaksā kredītu vai pagarini atmaksas termiņu par 7 dienām, 14 dienām vai 30 dienām. Aizņemoties, piemēram, 99 Eur uz 25 dienām, Tev pēc 25 dienām būs jāatmaksā 99 Eur. Otrs variants ir pagarināt kredīta atmaksas termiņu, lai nebūtu jāatmaksā kredīta pamata summa uzreiz. Pirmā aizdevuma gada procentu likme (GPL) ir 0%. Gada procentu likme (GPL) ir kredīta kopējās izmaksas, kas izteiktas gada procentos no jums piešķirtās kredīta kopējās summas. Kredīta piešķiršanas komisijas maksa ir  Eur  0.00. Tas arī izskaidro, kāpēc izdevīgāk vairs nevar.

Svarīgākais, lai saņemtu kredītu

Reģistrācijas laikā nepareizi uzrādīti personas dati ir viens no iemesliem, kāpēc tiek atteikts ātrais kredīts. Kredīta izsniegšanu var atlikt, ja Jūs esat jaunāks par 18 vai vecāks par 75 gadiem. Jums jau ir viens aktīvs ātrais kredīts pie izvēlētā aizdevēja? Nākamo varēsiet saņemt, kad būsiet atmaksājis iepriekšējo. Vienam cilvēkam pie viena aizdevēja var būt aktīvs tikai viens ātrais kredīts. Tev drīkst būt kredīts bankā vai citur, bet nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas parādsaistības. Parasti aizņēmējs tiek informēts par iemesliem, kāpēc tika atteikts kredīts.

Saņemt ātro kredītu pensionāriem līdz 75 gadiem nav problēmu, ja atbilstat aizdevēja pāris izvirzītajām prasībām. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt kredītu. Kredīts pensionāriem ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem jau pirmajā reizē līdz 300 eiro bez papildus maksas ir pareizā izvēle, ja plānojat aizņemties īstermiņa kredītu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *