Ātrais kredīts no mobilā telefona

Tas ir ātrais kredīts, kuru iespējams pieteikt no mobilā telefona. Mobilo kredītu jeb ātro kredīta pieteikumu caur mobilo telefonu piedāvā SMScredit.lv, jo SMScredit.lv ir izstrādājis īpašu mājas lapas versiju mobilajiem telefoniem.

SMScredit.lv mājas lapas mobilajā versijā Tu vari saņemt tādu pašu pakalpojumu klāstu, kādu piedāvā SMScredit.lv standarta mājas lapa.

Ar mobilo versiju:

  • Piesaki ātro kredītu
  • Saņem svarīgāko informāciju lietotāja profilā
  • Saņem atbildes uz jautājumiem
  • Sazināties ar SMScredit.lv uzņēmumu

SMScredit.lv mobilā versija nozīmē ātrāku un ērtāku piekļuvi pakalpojumiem caur mobilo telefonu

Kas ir SMScredit.lv?

SMScredit.lv ir viens no lielākajiem un populārākajiem īstermiņa kredītu aizdevējiem Latvijā. Uzņēmums no katra izsniegtā ātrā kredīta ziedo labdarībai. SMScredit.lv piedāvā saņemt ātro kredītu no 20 gadiem, ātro kredītu bez procentiem (aizņemoties pirmo reizi), ātro kredītu bez papildus prasībām (ne ķīla, ne galvojums), iespēju pagarināt kredīta atmaksas termiņu, iespēju paņemt papildus naudas summu pie esošā ātrā kredīta un citus noderīgus papildpakalpojumus.

Par SMScredit.lv ātro kredītu

Atceries, ka vienlaicīgi Tev var būt tikai viens ātrais kredīts no SMScredit.lv. Pēc kredīta atmaksas – nākošajam kredītam varēsi pieteikties pēc 7 dienām. Jau otrajā reizē varēsi saņemt daudz lielāku kredīta summu. Ja arī otro kredītu atmaksāsi nepārkāpjot līguma nosacījumus, tad varēsi saņemt daudz lielāku summu nekā pirmajā un otrajā reizē. Tev ir tiesības pieteikties kredītam tik reizes, cik nepieciešams. Aizņemoties no SMScredit.lv Tev ir jāievēro un jāizpilda noteikumi saskaņā ar līgumu, kas ir noslēgts starp Tevi kā aizņēmēju un SMScredit.lv kā aizdevēju. Aizņemies atbildīgi un pildi saistības ar aizdevēju laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *