Ātrais kredīts no 21 gadiem

Ātrais kredīts no 21 gada vecuma vienmēr būs pieejamāks, jo tas ir vecums, kurā izsniedz ātro kredītu visas kredītu uzņēmumi. Ātro kredītu no 18 gadiem izsniedz tikai daži uzņēmumi, no 19 gadiem nedaudz vairāk, bet no 21 gada vecuma jau visi Latvijas aizdevēji. Jāveic tikai reģistrācija, jāidentificē bankas konts un jāgaida aizdevēja lēmums par kredīta piešķiršanu.

Kas izsniedz ātro kredītu no 21 gadiem?

Ātrais kredīts no 21 gadiem

Ātro kredītu no 21 gadiem izsniedz visi Latvijas lielākie un populārākie uzņēmumi. Arī Ferratum aizdevējs izsniedz ātro kredītu no 21 gadiem. Ferratum izsniedz ātro kredītu no 21 līdz 70 gadiem. Ferratum izsniedz ne tikai pirmo kredītu bez procentiem, bet arī piekto kredītu. Ferratum Latvia ātro kredītu izsniedzējs piedāvā aizņemties naudas summas no Eur 10 līdz Eur 400 uz atmaksas termiņu no 10 līdz 45 dienām. Tas nozīmē, ka pirmais kredīts līdz Eur 350 ir bez procentiem.

Noderīgi par ātro kredītu

Pie viena aizdevēja var būt tikai viens aktīvs ātrais kredīts. Ja kredītu atmaksāsi bez pārkāpumiem, tad nākamo ātro kredītu varēsi pieteikt pēc 7 dienām. Šīs ir ļoti biežas prasības. Aizņemoties vairāk par vienu reizi – nākamajā reizē būs pieejams daudz lielāks ātrais kredīts, jo ar katru nākamo aizņemšanos reizi ir pieejamas lielākas naudas summas.

Lai saņemtu ātro kredītu:

Jums jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem;

Jums jābūt pozitīvai kredītvēsturei;

Jums jābūt Latvijas iedzīvotājam;

Jums jābūt savam bankas kontam;

Jums jābūt mobilam telefonam;

Tās ir galvenās prasības, kuras izvirza privātie ātro kredītu uzņēmumi, lai varētu saņemt ātro kredītu dažu minūšu laikā. Tas nozīmē, ka ātrais kredīts ir viegli pieejams, nav vajadzīga ķīla un galvojums. Lai aizņemtos ātro kredītu, nav vajadzīgs uzrādīt dokumentus, izziņas un citus dokumentus. Jums būs vajadzīgs mobilais tālrunis pie kāda Latvijas operatora (Bite, LMT, Okarte, Zeltazivtiņa, Amigo u.c.), bankas konts kādā no Latvijas bankām (SEB, Swedbank, Citadele, Hipotēku un zemes banka u.c.) un tas arī viss nepieciešamais, lai varētu saņemt ātro kredītu no 21 gada vecuma.

Ātrais kredīts no 21 gadiem ir pieejams teju katram Latvijas iedzīvotājam ar mobilo telefonu un bankas kontu. Mobilais telefons un bankas konts vecumā no 21 līdz 75 gadiem nebūs tikai dažiem. Tas nozīmē, ka aizņemties ātro kredītu no 21 gadiem ir pavisam vienkārši. Jums jāsaprot, ka ātrais kredīts ir īstermiņa risinājums nelieliem izdevumiem. Aizņemies ātro kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma no 21 gadiem gudri.

One Reply to “Ātrais kredīts no 21 gadiem”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *