Ātrais kredīts no 20 gadiem

Ātro kredītu aizdevēji izsniedz ātro kredītu no 18, 19, 20 un 21 gada vecuma. Ja Tev jau ir 20 gadi, Tev ir daudz lielāks kredītu piedāvājums nekā no 18 un 19 gadiem. Ātro kredītu Latvijā var saņemt sākot no 18 gadu vecuma un beidzot ar 75 gadiem. Vecums ir viens no nosacījumiem, ko pieprasa ātro kredītu aizdevējs, lai varētu saņemt ātro kredītu internetā dažu minūšu laikā.

Lai pieteiktos kredītam internetā bez ķīlas, aizņēmējam sākotnēji ir jāveic reģistrācija, norādot savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un pārējās galvenās lietas. Pēc reģistrācijas aizņēmējam būs lietotāja konts, kurā aizņēmējs varēs visu kontrolēt un pats galvenais – pieteikt ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Pirms pieteikuma iesniegšanas ātrajam kredītam, ir jāiepazīstas ar līguma noteikumiem un papildpakalpojumiem, kā piemēram, aizdevuma pagarināšanu, kas Jums dod iespēju nepieciešamības gadījumā pagarināt kredīta atmaksu.

Kā aizņemties ātro kredītu internetā no 20 gadiem?

Ātrais kredīts no 20 gadiem

Salīdzini aizdevējus, lai aizņemtos ātro kredītu izdevīgāk! Saņem ātro kredītu internetā no 20 gadiem pāris minūšu laikā, izpildot dažus vienkāršus soļus: Reģistrējies, lai iegūtu savu lietotāja profilu, kredīta pieteikums (izvēloties sev nepieciešamo kredīta summu un kredīta termiņu), ja visu izdarīsi pareizi bez kļūdām, tad ātrais kredīts no 20 gadiem bez ķīlas nonākts Tavā bankas kontā jau pēc neilga laika.

Kas ir ātrie kredīti no 20 gadiem

Ātrie kredīti ir īstermiņa kredīti, kurus lielākoties noformē internetā vai caur citu mobilo ierīci. Tie ir kļuvuši par vienu no populārākajiem naudas aizdevuma veidiem, jo piedāvā virkni priekšrocības pār citiem aizdevumu veidiem. Ātrajiem kredītiem ir vairāki veidi, piemēram:

 • Ātrie kredīti internetā no 20 gadiem;
 • Kredītlīnija no 20 gadiem;
 • SMS kredīti no 20 gadiem u.c.

Kāpēc no 20 gadiem? Protams, ka ir atrodami aizdevēji, kuri aizdod no 18 gadiem, bet vairums ātros kredītus aizdod no 20 gadiem, lai veicinātu atbildīgu aizņemšanos.

Kas var saņemt ātro kredītu no 20 gadiem

 • Latvijas Republikas iedzīvotāji;
 • vecumā no 20 gadiem;
 • bez pārkāptām kredītsaistībām, kas nozīmē tikai labu kredītvēsturi;
 • ar mobilo telefonu, e-pasta adresi un personīgu bankas kontu;
 • Ar ikmēneša ienākumiem, kas ļaus atmaksāt paņemto kredītu.

ZUZ ātrie kredīti

Lai saņemtu kredītu no 20 gadiem, vispirms jāveic reģistrācija izvēlētā aizdevēja mājaslapā, pēc reģistrācijas jāpārskaita viens cents aizdevēja kontā, kas apstiprinās, ka esi attiecīgā konta lietotājs.

Ātro kredītu priekšrocības
 • Pirmais kredīts no 20 gadiem bez procentu maksas;
 • Ātra kredīta saņemšana;
 • Tiek izsniegts jauniešiem sākot no 20 gadiem;
 • Netiek prasīta ne ķīla, ne galvojums;
 • Ērta saņemšana.
Kā atmaksāt ātro kredītu internetā?

Atdod ātro kredītu internetā varēsi atmaksājot kredītu laikā vai pagarinot kredīta atmaksas termiņu, kas gan ir alternatīva atdošanai, bet arī tas ir risinājums. Pagarināt atmaksas termiņu var tad, ja Jūti, ka nespēsi atmaksāt aizdevumu noteiktajā laikā. Šis pakalpojums dod iespēju saglabāt nevainojamu kredīta vēsturi. Ja ar visas summas atmaksu nav problēmas, tad izvēlies vienu no veidiem, kā nomaksāt ātro kredītu. Tu vari atmaksāt ātro kredītu bankā vai interneta bankas palīdzību. Ja kredītu aizdevējs piedāvā papildus iespējas, kā atmaksāt ātro kredītu, tad izvēlies sev piemērotāko atmaksas veidu.

Raksts par ātro kredītu no 20 gadiem dod nelielu ieskatu par svarīgākajām lietām, kas jāzina aizņemoties kredītu no 20 gadu vecuma. Ja radās papildus jautājumi, tad apskati citus kredīta rakstus un salīdzini ātro kredītu sniedzējus, kuri aizdod no 20 gadiem.

2 Replies to “Ātrais kredīts no 20 gadiem”

 • Tad atbilsti nosacījumiem! Piesakies starta lapā!

  Ja slikta kredītu pagātne, tad izvēlies Nordcard kredītlimitam no 18 gadiem. Ir nepieciešami vismaz 260 eiro ienākumi pēc nodokļu nomaksas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *