Ātrais kredīts no 19 gadiem 2017. gadā

Ātrie kredīti Latvijā arī 2017. Gadā ir ļoti izplatīts aizdevumu veids, īpaši jauniešu vidū, jo tas ātrā un salīdzinoši vienkāršā veidā ļauj atrisināt īstermiņa finansiālas problēmas. Ja arī Tu domā par ātro kredītu 2017. gadā, ņem vērā to, ka lai gan Latvijas likumdošana paredz, ka aizdevumu var piešķirt jauniešiem, kas sasnieguši 18 gadu vecumu, liela daļa kreditoru tomēr kā minimālo kredītņēmēju vecumu ir noteikuši 20 gadus, tādēļ iespējams ne katrs Tevis izvēlētais kreditors būs gatavs Tev piešķirt vēlamo aizdevumu. Ja Tev ir nepieciešams ātrais kredīts no 19 gadiem, ņem vērā dažus ieteikumus.

Pie kuriem aizdevējiem 2017. gadā vērsties pēc kredīta no 19 gadiem?

Apskati pirmo kredītus bez pārmaksas

Pievērs uzmanību „Vecums” sadaļai, kurā ir norādīts, kāds ir minimālais un maksimālais vecums, kurā konkrētais aizdevējs aizdod ātros kredītus.

Atbildīgi ātrie kredīti

Lai ierobežotu ātro kredītu neatbildīgu izsniegšanu, 2013. gadā Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācija noteica to, ka jauniešiem jaunākiem par 20 gadiem ātros kredītus nevajadzētu izsniegt, līdz ar to praktiski visi nebanku kreditori, kas ir šīs asociācijas biedri, ir uzstādījuši šādu vecuma ierobežojumu savu aizdevumu izsniegšanai. Par to, kuri aizdevēji ir LAFPA biedri, vari pārliecināties šīs asociācijas mājaslapā. Nebanku kreditori, kas nav šīs asociācijas biedri var neievērot šo ierobežojumu un izsniegt kredītus arī tikko pilngadību sasniegušiem jauniešiem.

Ātrie kredīti no 19 gadiem 2017. gada sākums

Tomēr jāpiebilst tas, ka kreditori izskata katru kredīta pieteikumu individuāli, un ir pilnīgi iespējams, ka ātrais kredīts no 19 gadiem 2017. gadā Tev tiks piešķirts, ja Tu atbildīsi visiem pārējiem aizdevuma saņemšanas nosacījumiem:

  • Tu esi Latvijas Republikas pastāvīgais iedzīvotājs;
  • Tev ir aktīvs bankas konts kādā no Latvijas komercbankām;
  • Tev ir mobilā tālruņa numurs;
  • Tev ir regulāri ikmēneša ienākumi ( darba alga, stipendija, pabalsti).

Aizdevējs galvenokārt skatīsies uz to, vai Tev ir ikmēneša ienākumi un cik lieli tie ir. Ja aizdevējs būs pārliecināts par to, ka aizdevumu Tu varēsi atmaksāt, tas tiks piešķirts Tev, neskatoties uz Tavu vecumu, kas nevar būt mazāks par noteikumos atrunātajiem.

Kas Tev jādara, lai pieteiktos kredītam no 19 gadiem?

Ja esi saņēmis pozitīvu atbildi no kreditora par to, ka tas ir gatavs Tev piešķirt aizdevumu, Tev būs jāizpilda sekojošas darbības:

  • Jāreģistrējas kreditora mājaslapā un jāizveido savs profils;
  • Jānorāda, cik lielu kredīta summu un uz cik ilgu termiņu Tu vēlies aizņemties;
  • Jāpārskaita 0.01 eiro kā reģistrācijas maksa, lai aizdevējs varētu pārbaudīt Tavu bankas kontu.

Pēc tam apmēram 30 minūšu laikā vēlamo naudu Tu saņemsi savā bankas kontā.

Ātrais kredīts no 19 gadiem – vai tiešām nepieciešams?

Pieteikties

Ātrais kredīts 2017. Gadā ir saistīts ar lielu finansiālo atbildību, tādēļ ir pamats tam, ka kreditori izvairās tos piešķirt jauniešiem, kas nav sasnieguši 20 gadu vecumu. Ātros kredītus arī šogad vajadzētu izmantot tikai ārkārtas gadījumiem, piemēram, medikamentu, skolas grāmatu iegādei vai negaidīti lielu komunālo rēķinu apmaksai. Jebkurā gadījumā, uzņemoties kredītsaistības – gan īstermiņa, gan arī ilgtermiņa – , pārliecinies par to nepieciešamību un savām iespējām atdot kredītu noteiktajā laikā!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *