Ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba vietas

Informācija nav aktuāla.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam no 18 gadiem bez darba vietas, Jums ir jābūt mobilā telefona numuram un kontam bankā. Piesakoties kredītam no 18 gadiem bez darba vietas, Jums ir jāaktivizē savs lietotāja profils, pārskaitot Eur 0,01 uz kredīta sniedzēja bankas kontu. Dažu minūšu laikā tiks pieņemts lēmums par kredīta piešķiršanu un nauda tiks pārskaitīta uz norādīto bankas kontu.

Kā pieteikt ātro kredītu no 18 gadiem bez darba vietas

Ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba vietas

Izvēlies sev piemērotāko un šī brīža izdevīgāko ātro kredītu sniedzēju, lai aizņemtos ātro kredītu izdevīgāk. Ātro kredītu no 18 gadiem bez darba vietas var vairākos veidos, lai katrs klients var izvēlēties sev ērtāko un piemērotāko veidu, kā pieteikties kredītam no 18 gadu vecuma bez prasības – darba vietas vai oficiāli ienākumi.

Ātrajam kredītam internetā ir iespējams pieteikties 3 veidos:

savā lietotāja profilā – Pēc reģistrācijas ielogojies savā lietotāja profilā – izvēlies naudas summu, atmaksas termiņu un pieteikums kredītam būs iesniegts.

sūtot SMS – Pēc reģistrācijas nosūti īsziņu, lai pieteiktos kredītam ar SMS palīdzību. SMS kredīta pieteikums jāsūta no tālruņa numura, kuru norādīji reģistrējoties sistēmā.

zvanot klientu konsultantam – Kad būsi pabeidzis reģistrāciju kredīta sniedzēja mājas lapā, no jebkura tālruņa piezvani kredīta sniedzējam un pastāsti, cik daudz naudas un uz kādu atmaksas termiņu vēlies aizņemties.

Tas nozīmē, ka ātro kredītu var saņemt tikai sistēmā reģistrēti lietotāji, kuri ir identificējuši savu bankas kontu. Reģistrācija kredīta sniedzēja mājas lapā ir pirmais solis, ko vajag izpildīt, lai varētu saņemt ātro kredītu bez darba vietas no 18 gadu vecuma. Jebkurš ātro kredītu sniedzējs pieprasa reģistrēties mājas lapā, iepazīties ar līguma nosacījumiem, identificēt bankas un iesniegt vienkāršu pieteikumu, lai varētu saņemt ātro naudas kredītu.

Visa informācija par Jūsu veiktajiem pieprasījumiem, rēķiniem, veiktajiem maksājumiem u.c. būs atrodama Jūsu lietotāja profilā, kuru saņemsi uzreiz pēc reģistrācijas kredīta sniedzēja mājas lapā. Reģistrēties pie kredīta sniedzēja vajag tikai vienu reizi! Aizņemoties atkārtoti, Jums tikai atliek ielogoties savā lietotāja profilā. Aizņemoties pirmo reizi un aizņemoties atkāroti, izvērtē savas iespējas norēķināties ar kredīta sniedzēju laikā par ātro kredītu no 18 gadu vecuma – bez oficiālas darba vietas un oficiāliem ienākumiem.

30 Replies to “Ātrais kredīts no 18 gadiem bez darba vietas”

 • Iesniedziet pieteikumu jau tagad! Jāatgādina, ka ātro kredītu no 18 gadiem var saņemt tikai ar darba vietu vai citiem ikmēneša ienākumiem.

 • velos azinemties tikai 10 eur uz dazam dienam, dazadu vajadzibu pec, man ir 19, kreditvesture slikta, vai tas ir iespejams? nestradaju, bet ir ienakumi katru menesi.

 • Kāds lūdzu nepateiktu vai ir iespējams iegādāties:
  * 300-400 euro uz 24 mēnešiem
  * No 18 gadiem
  * Bezdarbnieks, bet ar regulāriem ikmēneša ienākumiem (16. datums, katru mēnesi)

  Credit24 šķita diezgan ok, bet viņi piedāvā tikai uz 9 mēnešiem, turklāt neesmu pārliecināts cik izdevīga tur ir % likme.

 • Apskati Vivus! Vivus piedāvā aizņemties ātro kredītu no 1 – līdz 24 mēnešiem, summas no 50 – 1500 eiro.

 • Sveiki, man ir 18 gadi, vēlos aizņemties 50 eur uz mēnesi savām vajadzībām. strādāju, betne oficiāli, ienākumus saņemu uz rokas nevis bankas kontā. Ko man darīt, kur varētu aizņemties?

 • sweiki gribetu zinat waij ir eispeja aiznemties atro kreditu ja man ira wacs parads 136 eiro laij to war atmaksat atrak laij neaugtu parada procenti

 • Man katru mēnesi ienāk stipendija un pabalsta nauda. Nestrādāju. Nav nekādu izdevumu. Man 21. Vēlos aizņemties 40eur uz vienu mēnesi (tas ir, varu atdod sākot ar jaunā mēneša 11. datumu, kad ieskaita stipendiju apmērā 50eur). Vai tas ir iespējams ??

 • Ja nebūsiet kavējis esošā kredīta atmaksu, tad pastāv iespēja saņemt ātro kredītu pie cita aizdevēja, vai saņemt papildus summu pie esošā aizdevēja. Papildus summu pie esošā kredīta – piedāvā saņemt SMScredit, Vivus un Ondo. Aizņemieties atbildīgi!

 • S eiki vēlos aizņemties līdz 200 euro priekš starta kapitāla strādāšanai ārzemēs vai es to varu saņemt bez oficiālas darbavietas pašlaik un 18 gadu vecumā?

 • No 18 gadiem aizdod tikai Credit24, bet darba vieta ir obligāta!

  To prasa visi aizdevēji. Vairs neviens neaizdod bez darba vietas.

  Ar cieņu,
  Ātrais kredīts

  • Darba vieta credit 24 nav obligata. Ir jabut lemumam no jebkadiem pabalstiem kas janosuta viniem uz noteiktu epastu. Un paris min laika vini sazinasies ar jums.

 • Latvijas bankas konts ir svarīga sastāvdaļa! Aplūko Vācijas kredīta iespējas ”schneller Kredit”.

 • Es esmu profesionāla privātā aizdevuma aizdevēju. Es esmu reģistrējies, lai sniegtu aizdevumus ar ļoti zemu likmi 3% gadā. Es strādāju ar ekspertu komanda, kā personāls, un es dodu tajā pašā dienā apstiprinājuma aizdevumiem. Visa veida aizdevumu, piemēram, neatliekamās palīdzības aizdevumi, grūti naudas aizdevumi, parādu konsolidācijai kredīts, auto, transportlīdzeklis, truck aizdevumi, uzņēmējdarbības aizdevums, finansējums/finansēšana, hipotekāro kredītu, studējošo kredītus, lauksaimniecība aizdevumi, aizdevumi būvniecībai, projektu finansēšana, aizdevums sākt projektu un daudz ko citu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *