Ātrais kredīts no 18 gadiem 2017. gadā

Ja esi students vai skolnieks un Tev ir radusies situācija, kad steidzami jānokārto kāds naudas jautājums, ātrais kredīts 2017. gadā sākumā var būt viens no risinājumiem jau 18 gados. Tomēr var rasties jautājums par to, vai Tev šādu aizdevumu piešķirs, gadījumā, ja mācies, bet nestrādā. Ātrie kredīti šobrīd 2017 Latvijā ir ļoti izplatīti un tos piedāvā vairāki kreditori, tāpēc ārkārtas situācijā Tu visticamāk spēsi atrast kādu, kas vēlēsies Tev piešķirt šo aizdevumu. Kā rīkoties situācijā, kad Tev ir nepieciešams ātrais kredīts no 18 gadiem?

Izvēlies piemērotāko aizdevēju no 18 gadiem

Kur aizņemties ātro kredītus

Pievērs uzmanību tabulai “Vecums”, jo tikai tie aizdevēji aizdos no 18 gadiem, kuri šādu opciju piedāvā!

Latvijas likumdošana nosaka to, ka kredītsaistības cilvēks var uzņemties tajā brīdi, kad ir sasniedzis pilngadību, respektīvi – 18 gadu vecumu. Tomēr ātro kredītu nozarē mēdz būt pašu kreditoru noteikti ierobežojumi attiecībā uz kredīta piešķiršanu pilngadību sasniegušiem jauniešiem – pēc uz nozari vērstās kritikas par kredītu neatbildīgu izsniegšanu atsevišķi kreditori ir noteikuši, ka ātrais kredīts var tikt piešķirts tikai no 20 vai 21 gada. Neskatoties uz to, ir vairāki kreditori, kas piedāvā iespēju pieteikties ātrajam kredītam arī no 18 gadiem, ar nosacījumu, ka kredīta ņēmējam ir regulāri ienākumi, līdz ar to pirmais solis ātrā kredīta iegūšanā būs piemērotākā aizdevēja izvēle. Izdarot šo izvēli, pārliecinies par to, ka:

  • Pie šī kreditora ātrais kredīts no 18 gadiem ir iespējams;
  • Kreditors ievēro atbildīgas kreditēšanas principus;
  • Kreditors ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs;
  • Procentu likme par aizdevumu nav ļoti liela;
  • Citu kredītņēmēju atsauksmes par šo kreditoru ir pozitīvas.

Aizpildi kredīta pieteikuma anketu

ZUZ ātrie kredīti

Pēc tam, kad būsi izvēlējies savai situācijai piemērotāko aizdevēju, Tev būs jāaizpilda kredīta pieteikuma anketa kreditora mājaslapā vai kādā no tā filiālēm, norādot:

  • Vārdu, uzvārdu un personas kodu;
  • Dzīves vietas adresi;
  • E-pastu un mobilā tālruņa numuru;
  • Informāciju par saviem ienākumiem un izdevumiem – aizpildot kredīta pieteikuma anketu, Tev būs jāpārliecina kreditors par to, ka ātrais kredīts no 18 gadiem Tev var tikt piešķirts, jo Tev ir regulāri ienākumi, no kuriem Tu varēsi atmaksāt paņemto aizdevumu.

Identificē savu bankas kontu

Pēc kredīta pieteikuma anketas aizpildīšanas Tev būs nepieciešams identificēt savu bankas kontu, nosūtot 0.01 eiro uz kreditora bankas kontu – tādā veidā aizdevējs varēs apstiprināt Tavu profilu. Pēc šī soļa izdarīšanas, kreditora speciālisti izvērtēs Tavu pieteikumu un pāris minūšu laikā pieņems lēmumu par to, vai ātrais kredīts no 18 gadiem Tev tiks piešķirts. Apstiprinošas atbildes gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi vien pāris desmitu minūšu laikā. Tā tas bija 2016. gadā un ir arī šogad!

Par ātro kredītu no 18 gadiem

Atceries – arī 2017. gadā kredītsaistības ir ļoti nopietnas un Tev vajadzētu tās uzņemties tikai tādā gadījumā, ja apzinies, ka tās spēsi atmaksāt noteiktajā laikā un apmērā. Aizņemies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju, kā arī kredīta nepieciešamību, jo Tev ir tikai 18 gadi! Laimīgu jauno 2017. gadu.

One Reply to “Ātrais kredīts no 18 gadiem 2017. gadā”

  • Ātrie kredīti tiek piešķirti aizņēmējiem, kuri sasnieguši 18 – 20 (sākot) gadu vecumu. Aizņēmējiem ir jābūt pastāvīgam darbam…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *