Ātrais kredīts no 18 gadiem

Ātrais kredīts no 18 gadiem arī 2018. gadā tiek dots ar skaidri definētiem nosacījumiem, kas ļauj saņemt naudu 15 minūtēs. Ja Tev jau ir 18 gadi, tad izvērtē savas spējas atmaksāt ātro kredītu un piesakies jau tagad izmantojot interneta sniegtās priekšrocības.

Zemāk klikšķini uz pogas “Saņemt ātro kredītu >”, Tu nonāksi sākuma lapā, kur būs sagrupēti aizdevēji. Zem atzīmes “Vecums” būs norādīts, kāds ir aizdevēju prasītais vecums, lai varētu saņemt ātro kredītu. Tev jāpiesakās pie aizdevēja, kurš aizdod kredītu no 18 gadiem.

Pieteikties kredītam no 18 gadiem

Ātrais kredīts no 18 gadiem

Saņemt ātro kredītu no 18 gadiem

Reģistrējies un piesakies kredītam izmantojot, kādu no vairākiem veidiem: no lietotāja profila, zvanot aizdevējam vai ar SMS palīdzību (pazīstams kā SMS kredīts no 18 gadiem). Lai reģistrētos, Tev jāaizpilda pieteikuma anketa, kurā jānorāda pieprasītie dati. Pēc tam apstiprini lietotāja profilu pārskaitot reģistrācijas maksu Eur 0,01 uz norādīto bankas kontu. Tas nozīmē, ka jaunajiem klientiem ir nepieciešams vismaz 0,01 Eur bankas kontā, lai varētu pieteikties ātrajam kredītam. Jau pirmajā reizē 18 gadīgais klients var pieteikties kredītam līdz 300 Eur ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem. Aizņemoties atkārtoti ātrā kredīta summa tiek palielināta. Pirmajās reizēs aizņēmējam netiek piedāvāta maksimālā kredīta summa, jo aizdevēji parasti pārbauda, vai aizdevējs ir uzticams klients.

Kas vajadzīgs, lai varētu saņemt kredītu no 18 gadiem

Ātrais kredīts no 18 gadiem tiek izsniegts 10 līdz 18 minūšu laikā. Ātro kredītu var saņemt Latvijas iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi). Tev būs vajadzīgs bankas konts uz kuru tiks pārskaitīts aizdevums, jo viss notiek ar interneta starpniecību. Ja esi jauns klients, tad uz bankas konta jābūt vismaz 0,01 Eur, lai varētu apstiprināt savu lietotāja profilu. 0,01 Eur ir jāpārskaita no Jūsu bankas konta, kurš tika norādīts reģistrācijas laikā. Tas palīdzēs aizdevējam noskaidrot Jūsu bankas kontu uz kuru pēc tam pārskaitīt ātro kredītu internetā bez ķīlas un ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas iespēja

Ja nepieciešams, tad pagarini ātrā kredīta no 18 gadiem atmaksas termiņu. Izmantojot pagarināšanas iespēju, Tu vari atlikt kredīta pamata summa atmaksu. Pagarināju ir vērts veikt, ja jūti, ka nespēsi atmaksāt visu ātro kredītu noteiktajā laikā.

Kāpēc aizņemties ātro kredītu no 18 gadiem

ZUZ ātrie kredīti

Ātrā kredīta no 18 gadiem galvenais plus ir tā pieejamība un izsniegšanas ātrums. Jums nav jāstāv rindā, jums nav vajadzīga ķīla un tamlīdzīgas lietas, jo tas ir ātrais kredīts pāris minūšu laikā no 18 gadiem. Pirmajā reizē šo ātro kredītu no 18 gadiem klienti var aizņemties izdevīgāk. Jau pirmajā reizē klients var saņemt savu naudu 10 līdz 20 minūšu laikā, bet aizņemoties atkārtoti naudu var saņemt pāris minūtēs, jo attiecīgi vairs nav jāveic reģistrācija, kas paātrina tā jau ātro kredītu.

Ātrais kredīts no 18 gadiem tagad arī viedtālrunī

Ātrais kredīts no 18 gadiem, kuru liela daļa cilvēku izmanto steidzamu naudas problēmu risināšanai, ir kļuvis par vienu no visbiežāk izmantotajiem aizdevumu veidiem. To galvenokārt ir veicinājis ne tikai ātrais, bet arī vienkāršais veids, kā šim kredītam pieteikties – to var darīt internetā, atsevišķi kreditori piedāvā iespēju pieteikties aizdevumam arī Latvijas Pasta nodaļās vai kādā no lielveikalu informācijas centriem, kā arī nodrošina iespēju pieteikties atkārtotam aizdevumam tikai no 18 gadu vecuma, nosūtot SMS uz aizdevēja numuru.

Aizņemies ātro kredītu no 18 gadiem atbildīgi un atmaksā kredītu noteiktajā laikā, bet ja nespēj atmaksāt visu summu noteiktajā laikā, tad izmanto papildpakalpojumu „atlikt kredīta atmaksu”, kas ļauj pagarināt atmaksas termiņu.

Arī 2018. gadā ātro kredītu piedāvājums tiem, kam tikai 18 gadi nav liels, bet joprojām ir. Esiet ļoti atbildīgs pirms izvēlieties ātro kredītu. Tas ir parāds no 18 gadiem, ko nepieciešams atmaksāt noteiktajā termiņā un ne savādāk!

6 Replies to “Ātrais kredīts no 18 gadiem”

  • Tad vari pieteikties pie visiem aizdevējiem. Tas ir domāts sākot no, kam tikai 18, jo daudzi aizdod īstermiņa kredītus no 20 un 21 gada vecuma…

    Tiem, kam tikai 18 gadi, var pretendēt arī uz NORDCARD kredītlimitu. To var saņemt arī tie, kuriem ir slikta kredītvēsture, jo katrs tiek vērtēts individuāli.

    Aizņemies atbildīgi!

  • Var tikt piesaistīts galvotājs, tādā veidā palielinot iespēju saņemt aizdevumu. Ne visi kredīti tiek doti no 18 gadiem, jo vairums aizdevēju pieprasa 19 un pat 20 gadus, kas ir sākums, lai pretendētu uz kredītu.

  • ir lielisks veids, kā iegūt nepieciešamos finanšu līdzekļus uz īsu laika periodu. Pirms pieteikšanās kredītam no 18 gadiem, Jums jāaprēķina, cik lielu summu Jūs varat aizņemties, lai to atmaksātu no nākamās algas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *