Ātrais kredīts līdz Ls 400

Ātri, ērti un droši – tikai 15 minūšu laikā saņem ātro kredītu internetā bez slēptiem nosacījumiem no populārākajiem Latvijas kredīta sniedzējiem. Lai saņemtu ātro kredītu līdz Ls 400, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Kur aizņemties ātro kredītu līdz Ls 400

Ātrais kredīts līdz Ls 400

SMScredit.lv ātrais kredīts līdz Ls 400

SMScredit.lv sākot no trešās reizes piedāvā Ls 400 lielu ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. SMScredit.lv izsniedz ātros kredītus no Ls 5 līdz Ls 400 ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām. Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 200 latiem, otrajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz 300 latiem, bet no trešās reizes varēsi aizņemties līdz 400 latiem. Pirmais kredīts no Ls 5 līdz Ls 200 ir bez procentiem – atmaksā tik, cik aizņēmies.

Ferratum ātrais kredīts līdz Ls 400

Ferratum sākot no piektās reizes piedāvā Ls 400 lielu ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Ferratum izsniedz ātros kredītus no Ls 10 līdz Ls 400 uz atmaksas termiņu līdz 45 dienām. Pirmajā reizē Tu vari aizņemties līdz 200 latiem, otrajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz 250 latiem, trešajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz Ls 300, ceturtajā reizē Tu varēsi aizņemties līdz Ls 350, bet no piektās reizes varēsi aizņemties līdz 400 latiem.

Pirmais kredīts līdz Ls 100 ir bez procentiem. Ja Tu izlemsi aizņemties sākot no Ls 100 līdz Ls 200, tad pirmais kredīts tiks izsniegts ar 50% atlaidi. Ja Tu nevēlies maksāt komisijas maksu un procentus, tad pirmajā reizē no Ferratum aizņemies no Ls 10 līdz Ls 100.

Lai saņemtu ātro kredītu, Tev:
  • ir jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā (uz nenoteiktu laiku no 20 gadiem) no 18 līdz 75 gadiem (SMScredit.lv) un no 21 līdz 75 gadiem (Ferratum);
  • nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību (gan SMScredit.lv, gan Ferratum);
  • nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums (gan SMScredit.lv, gan Ferratum);

One Reply to “Ātrais kredīts līdz Ls 400”

  • Manuprāt, tam nav lielas nozīmes, ka palecs lielāku neapliekamo nodokli, jo cenas precēm un pakalpojumiem tik un tā, kā parasti pieaugs un cilvēki turpinās skaitīt santīmus, lai varētu izdzīvot līdz nākamajai algai.Mūsu valstī ir diezgan interesanta finašu politika un plānošana, vienā vietā samazina nodokļus, bet citā vietā tadas summas grāb ka šausmas. Kāpiemēru varu pievest, nesen saskāros ar nekustamā īpašuma darījumiem un biju šokā. Manam paziņai uzdāvināja īpašumu un viņam no šī īpašuma katastra vērtības nācās samaksāt 15% valstij nodokļus, es brīnos ja valsts saņem tādas summas no nodokļiem, tad kāpēc Latvija dzīvo vienos parādos?!?!?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *