Ātrais kredīts līdz Ls 20 000

Ātrais kredīts tiek izsniegts uzņēmumiem, kuriem ir svarīga uzņēmuma izaugsme. Ja Tev un Tavam uzņēmumam ir nepieciešami papildus naudas līdzekļi, tad labs risinājums ir ātrais kredīts uzņēmumiem. Ātrais kredīts tiek izsniegts no Ls 500 līdz Ls 20 000 ar īpaši izdevīgu atmaksas grafiku.

Ātrā kredīta summa uzņēmumam ir atkarīga no uzņēmuma ieņēmumiem, kas ieņemti no maksājuma kartēm. Ja Tavā uzņēmumā tiek izmantotas maksājuma kartes, tad šis ātrais kredīts varētu būt piemērots arī Tavam biznesam. Ātrā kredīta summa Tavam biznesam ir atkarīga no mēneša POS termināla apgrozījuma. POScredit ātro kredītu izsniedzējs uzņēmumiem piedāvā ātro kredītu līdz 20 000 latiem. POScredit izsniedz ātros kredītus vērtējot katru uzņēmumu individuāli. Naudas summa, kuru Jūs gribat aizņemties nedrīkst būt lielāka par mēneša POS termināla apgrozījuma.

Ātrā kredīta summa Tavam uzņēmumam

Piemēram, ja uzņēmuma ieņēmumi no maksājumu kartēm ir Ls 500 mēnesī, tad Tu vari saņemt ātro kredītu līdz Ls 500. Piemēram, ja uzņēmuma ieņēmumi no maksājumu kartēm ir Ls 1000 mēnesī, tad Tu vari saņemt ātro kredītu līdz Ls 1000.Piemēram, ja uzņēmuma ieņēmumi no maksājumu kartēm ir Ls 1500 mēnesī, tad Tu vari saņemt ātro kredītu līdz Ls 1500. Piemēram, ja uzņēmuma ieņēmumi no maksājumu kartēm ir Ls 2500 mēnesī, tad Tu vari saņemt ātro kredītu līdz Ls 2500. Piemēram, ja uzņēmuma ieņēmumi no maksājumu kartēm ir Ls 2650 mēnesī, tad Tu vari saņemt ātro kredītu līdz Ls 2650. Piemēram, ja uzņēmuma ieņēmumi no maksājumu kartēm ir Ls 9000 mēnesī, tad Tu vari saņemt ātro kredītu līdz Ls 9000. Šis ir piemērs par ātrā kredīta summām uzņēmumam. Kā jau tika minēts, tad katrs uzņēmums tiek vērtēts individuāli. Tiek vērtēta uzņēmuma darbības joma, uzņēmuma vecums un citas svarīgākās lietas. POS termināls, kurš darbojas vismaz 3 mēnešus  ir galvenais nosacījums, lai varētu saņemt ātro kredītu uzņēmumam.

Ātrais kredīts uzņēmumam bez atmaksas termiņa

Ātrais kredīts tiks atmaksāts pakāpeniski no maksājuma karšu ieņēmumiem. Tu vienosies, cik % no karšu apgrozījuma novirzīsi kredīta atmaksai. Tas ir pavisam vienkārši. Klients Tavā uzņēmumā norēķinās ar maksājuma karti – Tevis izvēlētā summa % nonāk POScredit un daļa paliek Tavā uzņēmumā. Jo biežāk klienti norēķināsies ar maksājuma karti, jo ātrāk tiks atmaksāts ātrais kredīts. Jāpiebilst arī tas, ka Tavam uzņēmumam ir tiesības atmaksāt kredītu ātrāk.

Ātrais kredīts tiek izsniegts dažu dienu laikā, bet atmaksāts tikai tad, kad uzņēmums sāk saņemt naudu no saviem klientiem, kuri norēķinās ar maksājuma karti.

POS terminālam ir jābūt piesaistītam bankai Citadele. Ja Tavam uzņēmumam ir cits POS termināls, tad atliek pārslēgt POS terminālu uz Citadele POS terminālu. POScredit ir gatavi palīdzēt pārslēgt terminālu uz banku Citadele.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *