Ātrais kredīts līdz Ls 100 bez procentiem decembrī

Ātro kredītu bez procentiem piedāvā lielākā daļa kredītdevēju. Bez tam, kredītdevēji vēl joprojām piedāvā dažādas akcijas, un pašlaik (decembrī) pamanāmākais piedāvājums laikam ir CreditON “aizdod mazāk, nekā aizņēmies”. Šis piedāvājums ļauj ne tikai aizņemoties pirmoreiz aizņemties simts latus bez maksas, bet atdot to vietā deviņdesmit piecus – acīmredzami izdevīgi!

Kas piedāvā ātro kredītu līdz Ls 100 bez procentiem?

Vieglāk būtu pateikt, kas to nepiedāvā. Apskati šeit, kas piedāvā pirmo kredītu bez procentiem. No pazīstamākajiem kredītdevējiem jāizceļ SMSCredit.lv, kas ļauj aizņemties līdz pat 200 latiem bez procentiem. Pārējie kredītdevēji gandrīz visi piedāvā pirmo aizdevumu summā līdz 100 un 150 latiem. Piemēram, šāds piedāvājums ir spēkā pie Ferratum, Greencredit, VIA SMS, Soho Credit un Mini Credit.

Pie kura aizdevēja vislabāk ņemt ātro kredītu?

Aizdevēji

Vēl joprojām šķiet, ka SMSCredit.lv ir ātro kredītu virsotnē, piedāvājot pakalpojumu, kas gan atbalsta tautas iniciatīvas (LabieDarbi.lv), gan ir ērts lietošanā. Kaut arī popularitāte reti ir kvalitātes mēraukla, kaut kādam iemeslam šo kredītdevēju popularitātei vajag būt – un šajā gadījumā popularitāte pavisam noteikti var norādīt uz kvalitāti.

Ja pie populārākajiem kredītdevējiem 1. aizdevumu jau esat saņēmuši, līdz 100 latiem varat saņemt arī, piemēram, pie Greencredit (maksimāli līdz Ls 150). Izmantot pirmo aizdevumu ir gudri, jo šādi jūs varat ātri ietaupīt naudu – reģistrācija, kā zināms, aizņem tikai pārdesmit minūtes. Atcerieties, ka neviens kredītdevējs neizsniegs jums kredītu, ja esat parādnieku reģistrā. Parādnieku reģistrā atrodas cilvēki, kuriem ir slikta kredītvēsture. Lai saņemtu ātro kredītu, nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību.

Aizņemies gudri un ar apdomu

Kaut arī kredītdevēji pēdējā laikā piedāvā arvien izdevīgākus nosacījumus, tas vien, ka nosacījumi šķiet izdevīgi, nenozīmē, ka jums  jāņem ātrais kredīts. Izmanto 1. aizdevumu bez maksas un citus piedāvājumus, kad aizņemies ātro kredītu, taču labi pārdomā, kad un vai kredītu patiešām varēsi atdot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *