Ātrais kredīts līdz algai

Parāds nav brālis, vēsta paruna. Tātad – nekas labs. Un tomēr, kad izvēlamies, kam būt parādā, priekšroku dodam tādam, kurš par parādu neatgādinās katru otro dienu, kurš par to nestāstīs draugiem, kurš par to neizslēgs no mantojuma. Un tie nu arī ir galvenie argumenti, kādēļ aizņemties no ātro kredītu devējiem, nevis draugiem – pat ja šī aizņemšanās maksā naudu. Ja nevari izdzīvot līdz nākamajai algai – jo neparedzēti tēriņi gadās biežāk, nekā gribētos, uz to arī ir balstīta ātro kredītu industrija – ātrais kredīts internetā ir pavisam pieņemams variants.

No kā aizņemties ātro kredītu līdz algai?

Saņemt ātro kredītu

Ātro kredītu iesakām aizņemties pie tiem aizdevējiem, kas pirmo aizdevumu vēl joprojām piedāvā bezmaksas. Vēl joprojām (2013. gada oktobris) kāds labi zināms aizdevējs piedāvā iespēju kredītņēmējiem atdot mazāk, nekā tie aizņēmās. Un tomēr, aizņemoties ātro kredītu, der paturēt prātā, ka veseli 44% kredītņēmēju bezmaksas aizdevumus pagarina, kā arī nonākam pie nākamās sadaļas.

Cik riskanti ir aizņemties ātro kredītu?

8-15% no kredītņēmējiem ir t.s. “sliktie klienti”, kas kredītus ne tikai nav atdevuši laikā, bet arī ir atmetuši mēģinājumus tos atmaksāt. Kā jau minēts, veseli 44% kredītņēmēju pagarina ātros kredītus, kurus paņēmuši bez maksas. Kredīta pagarināšana ne tikai maksā pagarināšanas naudu, bet arī padara ātro kredītu par “parastu kredītu”.

Piemēram, bez maksas aizņemoties 100 eiro pie kredītdevēja x uz 30 dienām, tad, ja kredītu neatmaksā laikā, summa krietni pieaug: klāt pamatsummai nāk komisijas nauda 10 eiro vērtībā. Tas turklāt jāpagarina – ja to dara uz mēnesi, summa ir 15 eiro. Kopā sanāk 125 eiro. Tādēļ var teikt, ka ātro kredītu aizņemties ir riskanti. Ar to ātrais kredīts ir sliktāks par aizņemšanos no draugiem vai radiem, taču, rūpīgi plānojot aizņēmumus, varat no ātrā kredīta būt ieguvējs un turklāt saglabāt pašcieņu, jo naudas iesaiste jebkurās attiecībās, izņemot finansiālās attiecības, rada zināmu diskomfortu – tas visiem zināms.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *