Ātrais kredīts līdz 50 Ls

Ātrais kredīts līdz 50 Ls būs noderīgs naudas palīgs, kas palīdzēs veikt steidzamu un neplānotu pirkumu vai maksājumu. Tu vari aizņemties izdevīgu kredītu līdz 50 Ls vai vairāk jau pirmajā reizē bez procentiem ar laiku līdz 30 dienām. Reģistrējies un piesakies kredītam internetā jebkurā diennakts laikā un jau pavisam drīz Tavā kontā nonāks ātrs un izdevīgs ātrais kredīts bez ķīlas un galvojuma.

Saņemt ātro kredītu internetā

Ātrais kredīts līdz 50 Ls

Jaunie klienti pirmajā reizē var aizņemties bez papildus maksām, jo pirmajā reizē Tev būs jāatdod tikai tā naudas summa, kāda tika paņemta. Tu saņemsi ātru un izdevīgu 50 Ls kredītu pāris minūšu laikā. Tas ir ātrais kredīts 50 Ls bez ķīlas ar ātru izskatīšanas ātrumu un ātru maksājuma apstrādes ātrumu.

Lai saņemtu ātro kredītu 50 Ls, Tev:

jābūt Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam vecumā no 18 līdz 75 gadiem. Ja Tev ir vismaz 18 gadi vai neesi vecāks par 75 gadiem, tad piesakies ātram un izdevīgām kredītam ar interneta starpniecību. Nedrīkst būt kavētu kredīta maksājumu vai pārkāptu parādsaistību. Nepieciešams bankas konts kādā no Latvijas bankām un aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums. Pēc iepriekšējā ātrā kredīta atmaksas ir jābūt pagājušām 7 dienām. Kad būs pagājušas septiņas dienas kopš iepriekšējā aizdevuma atdošanas, tad Tu varēsi aizņemties atkārtoti un varēsi aizņemties daudz lielāku naudas summu. Ātro kredītu izsniedz vairākas kredītu kompānijas. Tev drīkst būt paņemts ātrais kredīts citur, bet Tev drīkst būt tikai viens aktīvs kredīts pie viena aizdevēja. Piemēram: ja esi paņēmis ātro kredītu pie viasms, tad tas nav šķērslis saņemt ātro kredītu pie SMScredit.lv vai citur.

Cik daudz Tu vari aizņemties

Pirmajā reizē Tu vari aizņemties kredītu līdz 200 Ls, kā arī pirmajā reizē kredīts ir bez procentiem un komisijas maksām. Tas nozīmē, ka Tev būs jāatdod tikai 50 Ls vai arī tik daudz, cik aizņēmies. Kredīta summu un atmaksas termiņu klients var izvēlēties pats. Ja kredītu būsi mums atdevis laikā un nebūsi pārkāpis līguma nosacījumus, tad jau otrajā reizē Tu varēsi aizņemties lielāku kredītu, bet sākot no trešās reizes jau lielāku, nekā pirmajā un otrajā reizē.

Aizņemies atbildīgi nepārkāpjot līguma nosacījumus, jo tikai tad Tu varēsi aizņemties atkārtoti ātru, ērtu un izdevīgu ātro kredītu bez ķīlas un galvojuma. Pirmais ātrais kredīts 50 Ls vai vairāk bez procentiem ir viens no iemesliem, kāpēc aizņemties naudu no uzticama aizdevēja.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *