Ātrais kredīts līdz 30 dienām

Ātrais kredīts ar termiņu līdz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl 30 dienām. Tas viss bez ķīlas, bez galvojuma un pats galvenais – pirmajā reizē bez maksas, jo pirmais kredīts ir bez procentiem un komisijas maksas. Ja ātrais kredīts ir bez % maksas, tad gala rezultātā jāatmaksā tikai aizņemtā naudas summa.

Saņemt naudu uz 30 dienām

Kā saņemt ātro kredītu

Lai saņemtu ātro kredītu internetā nav nepieciešami lieki papīri, kā arī darba izziņa un bankas konta izdruku, jo ātrais kredīts ir bez maksas un ķīlas, galvojuma. Viss nepieciešamais ir konts, kādā no Latvijas bankām un telefons. Vēl nepieciešams būs dators ar interneta pieslēgumu, lai varētu pieteikt kredītu internetā. Jāizpilda reģistrācija, jāizlasa līgums, jāapstiprina bankas konts – izmaksās Eur 0.01 un jāpiesaka ātrais kredīts pie izvēlētā aizdevēja.

Kā atmaksāt naudu

Ātrā kredīta atmaksas brīdī vienkārši pārskaiti naudu uz aizdevēja bankas kontu. Ja atmaksas termiņa beigās saproti, ka naudu nevarēsi atmaksāt, tad atliek variants – pagarināt kredīta atmaksas termiņu. Tas sniedz iespēju atlikt ātrā kredīta atmaksas termiņu. Izmantojat šo pakalpojumu, Jūs pagarināt atmaksas termiņu un saglabājat savu kredīta vēsturi nevainojamu un nebojātu. Ātrā kredīta pagarināšana jāveic laikus – pirms rēķina saņemšanas. Ātrā kredīta atmaksas termiņa pagarināšana ir par maksu. Maksa ir atkarīga no Jūsu paņemtās naudas summas un izvēlētā atmaksas termiņa.

Pildi savas saistības pret aizdevēju laikā un centies nepārkāpt līgumu.

One Reply to “Ātrais kredīts līdz 30 dienām”

  • A butu forshi, ja kads no tiilekm piedavatu bezmaksas minutes vai sms par to vien, ka piesledzies vinu tiklam Man O2 piemeram, kad dzivoju Londona katru menesi deva iespeju sutit 300 sms bez maksas uzjebkuru tiiklu. Eh Kad LV buus taadi laiki? Vai arii es vienkaarsi neko par neko nezinu 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *