Ātrais kredīts līdz 200 Ls bez procentiem

Ātro kredītu līdz 200 latiem bez procentiem izsniedz Latvijas aizdevēji – SMScredit.lv. SMScredit.lv piedāvā ātro kredītu internetā bez ķīlas. 

 Ātrais kredīts līdz 200 Ls bez maksas

Spied Šeit, lai saņemtu kredītu!

Ātrie kredīti būs piemēroti, ja līdz algai ir atlikušas tikai dažas dienas vai pāris nedēļas, bet nauda nepieciešama tieši šobrīd. Ja cilvēks strādā, tad tas nozīmē, ka naudu jeb kredītu internetā bez ķīlas un galvojuma viņš varēs atmaksāt bez liekām problēmām. Tas nozīmē, ka šajā gadījumā aizņēmējs var droši aizņemties kredītu internetā un to atmaksāt pēc pāris dienām, kad būs saņēmis algu. Pats labākais ir tas, ka pirmo kredītu varēsi saņemt bez maksas. Nāksies atmaksāt tikai to summu, kuru Jums aizdevējs izsniedza. Arī pieteikties var internetā un kredītu saņemsi jau pēc pāris minūtēm, jo nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Reģistrējies, piesaki kredītu un gaidi aizdevēja atbildi. Saņem kredītu savā bankas kontā ātri un ērti.

SMScredit.lv ātrais kredīts līdz 200 Ls

SMScredit.lv pirmajā reizē ļauj aizņemties no Ls 1 līdz Ls 200 bez procentiem. Kredītu var saņemt uz 30 dienām ar iespēju pagarināt atmaksas termiņu vēl par 7, 14 vai 30 dienām. SMScredit.lv ir liels un uzticams Latvijas aizdevējs. SMScredit.lv ir speciāla atļauja (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. SMScredit.lv ātrie kredīti tiek izsniegti katru dienu no 7:00 līdz 24:00. Kredīts tiek piešķirts aptuveni 15 minūšu laikā.

Ferratum ātrais kredīts līdz 200 Ls

Ferratum pirmajā reizē ļauj aizņemties no Ls 10 līdz Ls 100 bez procentiem (senāk līdz Ls 200). Maksimālais atmaksas termiņš ir 45 dienas. Darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai 08:00 – 22:00, sestdien: 09:00 – 18:00, bet svētdien: 10:00 – 18:00. Ferratum ir viens no vecākajiem un populārākajiem aizdevējiem Latvijā!

Opencredit ātrais kredīts līdz 200 Ls

Opencredit pirmajā reizē ļauj aizņemties no Ls 50 līdz Ls 200 bez procentiem.  Kredītu var saņemt līdz 30 dienām. Tev jābūt regulāriem ienākumiem, lai varētu saņemt opencredit ātro kredītu internetā bez ķīlas. Opencredit  ir speciāla atļauja jeb (Licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Opencredit ātrie kredīti tiek izsniegti katru dienu no 8:00 līdz 22:00. Kredīts tiek piešķirts aptuveni 15 minūšu laikā.

Kur atmaksāt kredītu

Kredīts ir atmaksājams internetbankā, uzrādot pa pastu saņemto rēķinu – jebkurā bankā, jebkurā filiālē, visā Latvijas teritorijā, jebkurā Latvijas Pasta nodaļā, kā arī jebkurā Narvesen vai Plus Punkts kioskā.

SMScredit.lv pirmais kredīts bez procentiem tiks izsniegts, ja esi 20 līdz 75 gadus jauns. Aizņemies pārdomāti, aizņemies kredītu bez procentiem, jo tā Tu ietaupīsi naudu par kredītu nemaksājot procentus un komisijas maksas.

One Reply to “Ātrais kredīts līdz 200 Ls bez procentiem”

  • Šis ir kārtējais fake tā jau ir pa brīvu mūs bilbliotekā pa visu grib noplēst piķi kur vien iespējams Sākot jau no 90 egdiam ka ierīkoja tv + spēļu konsoli un stundā prasīja 20 sant ja pareizi atminos tad nāca nets un bija 25sant stundā uz lv lapām un 50 sant stundā uz ārzemēm nets protams suck. Tad novienādoja summu 30 sant stundā. Tagad cik zinu tad kaut kāda pusstunda for free un tad maksā nu īsti nezinu jo pasen neesmu bijis. Par lapu drukāšanu 5sant par vienu pusi black&white text (to es zinu jo nesen sanāca vajadzība drukāt tekstu) Nu protams ka lielāko piķi šādā veidā noplēš no skolas vecuma bērniem kas atnāk pēc stundām gaidīt autiņu uz mājām vai tāpat netu skatīt. Neko nokopēt ieliekot kaut disketi ieraudzīs uzreiz brēks ievazāzi vīrusu u.c Nu ko var jaukties ar to windows vīrusu nebūs ja izmantos LINUX un sabiedriskās vietās tā ir visslabākā OS priekš neta lupīšanas un dokumentu rakstīšanas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *