Ātrais kredīts Latvijā

Skaidri definēti noteikumi, caurskatāmas procentu likmes un izdevīgi ātrie kredīti klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi. Ātrais kredīts ikvienam, kas atbilst ātro kredītu aizdevēja prasībām. Ātrais kredīts pats par sevi ir caurskatāms aizdevuma veids, kuru var saņemt dažu minūšu laikā no pieteikuma iesniegšanas brīža.

Ātro kredītu var saņemt, ja esi kļuvis pilngadīgs. Jebkurš ātro kredītu aizdevējs pieprasa nevainojamu kredīta vēsturi, lai varētu saņemt ātro kredītu. Tev nedrīkst būt pārkāptas parādsaistības un kavēti maksājumi citās iestādēs. Ja Tu būsi nokļuvis parādu piedzinēju datu bāzēs, tad ātro kredītu nevarēs saņemt.

Kredītu var saņemt gan pilsoņi, gan nepilsoņi ar pastāvīgu dzīves vietu. Ātro kredītu var saņemt Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuriem ir savs mobilais telefons, savs bankas konts un e-pasta adrese. Ātro kredītu internetā var saņemt, ja ir pieejams dators, portatīvais dators vai līdzīga ierīce ar interneta pieslēgumu. Jāpiebilst arī tas, ka bankas kontā jābūt vismaz vienam centam, jo tāda summa ir nepieciešama, lai varētu pabeigt reģistrāciju. Ja Tu jau esi reģistrējies pie kāda Latvijas ātro kredītu aizdevēja, tad viens cents nebūs vajadzīgs. Viens cents tiek pārskaitīts uz ātro kredītu aizdevēja bankas kontu, lai varētu pabeigt reģistrāciju (identificēt bankas kontu).

Ko nozīmē ātrais kredīts no uzticama aizdevēja?

●             Skaidri, pārredzami aizdevuma nosacījumi;

●             Informatīvajos materiālos (bukletos, mājas lapās, reklāmās) netiek sniegta maldinoša informācija par ātrajiem kredītiem;

●             No uzņēmumiem gaidāma civilizētāka attieksme pret klientiem (dalība asociācijā gan pasargā no negodīgas konkurences, gan liek ievērot papildus atbildību pret klientiem);

●             Piedāvājumi paliek izdevīgāki, jo, tirgum paliekot blīvākam, saasinās konkurence.

Labākais ātro kredītu piedāvājums Latvijā:

  • Ātrais kredīts no 18 gadu vecuma;
  • Ātrais kredīts pirmajā reizē bez maksas;
  • Ātrais kredīts bez ķīlas;
  • Ātrais kredīts bez darba vietas;
  • Ātrais kredīts bez galvojuma un papīru kalniem;

Šie ātro kredītu aizdevēju piedāvājumi ļauj aizņemties īstermiņa kredītu dažu minūšu laikā neatejot no datora ekrāna. Ātrais kredīts bez apgrūtinošām prasībām ir pieejams teju katram, kurš atbilst pāris ātro kredītu aizdevēja prasībām. Šādu kredītu der aizņemties ļoti, ļoti atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *