Ātrais kredīts, lai saņemtu dāvanas

Ņemt ātro kredītu, lai saņemtu dāvanas, nav nekas neparasts. Katram ir kāds draugs, kas tā darījis, katram ir kāds draugs, kas ar ātrajiem kredītiem ir šo un to nopelnījis. Aizdevējiem tas ir labs veids, kā pievilināt klientus, bet klientiem – labs veids, kā dabūt kaut ko par brīvu.

Siers slazdā par brīvu katrai otrajai pelei?

Ātrais kredīts, lai saņemtu dāvanas

Svarīgi, kad pretendējat uz dāvanu saņemšanu, ir zināt, tā sakot, uz ko parakstāties. Ņemt ātro kredītu ar mērķi saņemt bonusus un dāvanas ir izdevīgi (ja nerunā par ‘draugu bonusiem’) tikai tad, ja aizdevumu saņemat bez maksas. Loģika ir vienkārša: ja jūs vēlaties saņemt dāvanas (kino biļetes, picu, saldumus), kuras nevarat atļauties tagad, tad jūs tās nevarēsit atļauties, kad par kredīta izmantošanu būs jāmaksā procenti.

Protams, ja kredīts ir bez procentiem, tad nav iemesla neizmantot akcijas piedāvājumus. Tikai rūpīgi izpētiet tās noteikumus. Ja iespējams, izmantojiet bankas kontu, kuru ikdienā neizmantojat vai kurš nav piesaistīts maksājuma kartēm – tā jums neradīsies kārdinājums aizdevuma naudu izmantot. Jāpiebilst, ka, šādi izmantojot kredītdevēju piedāvājumus, rodas zināma ētikas problēma. Par krāpšanu to varbūt nevajadzētu saukt, taču ir nedaudz jocīgi plēsties pāris latus vērtu lietu dēļ. Par to gan lemt jums pašiem.

Kādas dāvanas/akcijas ir populāras kredītdevēju vidū?

Prātā uzreiz nāk CreditON, iespējams, bēdīgi slavenā akcija (ar cūku tematiku), kuras ietvaros varat atmaksāt mazāk, nekā aizņēmāties. Tā ir izcili agresīva mārketinga taktika, kas pašlaik vēl darbojas (2013. gada marts). Vairāki citi kredītdevēji izsniedz t.s. “bonuslatus”, kas ienes, piemēram, 10 latus katram, kura draugs paņem kredītu.

Vispārīgi sakot, akcijas objekts var būt jebkas. Pica no “LuLu picas”, kinobiļetes diviem, saldumi no “Laimas”, dalība loterijā, u.t.t. Tas, ko saņemat, nebūs nekas pārāk dārgs, bet, ja aizņemties var par velti (un aizdevumu atdodat ātri), tad izmantot šīs akcijas ir labs veids, kā nedaudz pabaudīt dzīvi uz kredītdevēju rēķina.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *