Ātrais kredīts juridiskām personām

Katram uzņēmumam ir savi sapņi – paplašināt telpas, paplašināt produkcijas klāstu, atjaunināt iekārtas, u.t.t. Bet, lai šādus mērķus sasniegtu, ir vajadzīga nauda. Naudu var piesaistīt ar investīcijām, taču tad tā nebūs uzņēmuma nauda; ir iespējams arī paņemt ilgtermiņa kredītu, taču tas ne vienmēr būs iespējams, un ne vienmēr ļaus saņemt naudu tad, kad tā ir vajadzīga. Dažreiz uzņēmumiem piemērots ir tieši ātrais kredīts, un šajā rakstā apskatīsim gan situācijas, kurās ātrais kredīts var būt noderīgs jūsu uzņēmumam, gan dosim padomus, kā ietaupīt, to izvēloties.

Kur aizņemties kredītu juridiskām personām

Kādās situācijās uzņēmums varētu izšķirties par ātrā kredīta noformēšanu?

•         Vajadzīgi līdzekļi, lai celtu konkurētspēju ar citiem uzņēmumiem;

•         Vajadzīgi līdzekļi telpu atjaunošanai, mantu pārvešanai, u.t.t.;

•         Vajadzīgi līdzekļi, lai varētu apmierināt augošu pieprasījumu;

Kā labāk aizņemties ātro kredītu juridiskām personām?

1.            Izvērtējiet, cik daudz līdzekļu uzņēmumam vajag, lai realizētu savus plānus. Ja summa ir līdz aptuveni 28457.44 eiro, tad iespējams, ka ātrais kredīts ir labs risinājums.

2.            Izpētiet pieejamos ātrā kredīta veidus – piemēram, mikrokredīts vai overdrafts ir visnotaļ biežas izvēles, taču ir arī citi šāda kredīta veidi, piemēram, POS termināļa kredīts.

3.            Izpētiet banku piedāvājumus šādiem aizdevumiem; ja jums ir stabils uzņēmums ar labu kredītvēsturi un regulāriem, tad varat cerēt uz procentu likmēm sākot no aptuveni 15 procentiem gadā. Noteikti pievērsiet uzmanību detaļām, kad slēdzat līgumu, tajā skaitā arī noformēšanas izmaksām.

Ja jūsu uzņēmumā klienti bieži iepērkas ar kredītkartēm, iespējams, jums vajadzīgs POS termināļa kredīts. Tas ir ātrais kredīts uzņēmumiem. POS termināļa kredīts tiek izsniegts bez galvojuma, un tā pamatā ir vienkāršs princips: kad noformējat šo kredītu, no katra darījuma, kas tiek veikts jūsu uzņēmuma POS terminālī, noteikta summas daļa tiek pārskaitīta aizdevējam. Tā kā no katra darījuma tiek noskaitīta tikai daļa, uzņēmumā neapstājas finanšu plūsma. Bez tam, pat ja kāda iemesla, piemēram, sezonāla klientu trūkuma dēļ uzņēmums nenopelna tik daudz, jūs kredītu vienalga turpināt atdot, un neatdotais apjoms tāpat izlīdzinās, kad jums atkal ir vairāk klientu.

Ātrais kredīts juridiskām personām – ceļš uz biznesa panākumiem

Ātrais kredīts uzņēmumam paver iespējas pacelties jaunā līmenī. Aizņemoties atbildīgi un rūpīgi, ar skaidru ideju par to, ka (un kā) spēsit aizdevumu atmaksāt, jūs varat pacelt savu uzņēmumu pāri konkurentiem, un beidzot nonākt tur, kur kā uzņēmējs jau sen vēlaties nonākt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *