Ātrais kredīts izklaidei

Vēlaties paņemt ātro kredītu izklaidei? Lai uzdzīvotu, vajag naudu, tas ir fakts. Bet naudu vajag arī lai izdzīvotu, un ātro kredītu izklaidei patiešām nevajag ņemt. Šajā rakstā īsi apskatīsim, kādos gadījumos ātro kredītu vērts ņemt, lai nodrošinātu piektdienas vakara izklaides.

Kad ņemt ātro kredītu izklaidei?

Nekad. Tiešām, nekad. Ja jums nav naudas izklaidei, tad jums noteikti ir maz naudas iztikai. Ja jums ir maz naudas iztikai, tad nav ko domāt par izklaidi. Turklāt ja jūs notriecat jums nepiederošu naudu izklaidei, tad par to nāksies maksāt tad, kad jums tā būs. Vai tiešām vērts riskēt ar savu labklājību, lai nepazīstamiem cilvēkiem izrādītos ar naudu, kuras jums nav?

Cita lieta ir, piemēram, ceļojumi. Iespējams, jūs vēlaties aizbraukt ceļojumā un skaidri zināt, ka pēc atvaļinājuma jums ieskaitīs atvaļinājuma algu. Jebkurā gadījumā, ja jums ir paredzēti visnotaļ droši ienākumi, tad dažreiz ir vērts uzņemties nelielu risku, lai nedaudz pabaudītu dzīvi. Taču vienkāršām izklaidēm (lasīt: ballīte piektdienas vakarā) aizņemties naudu no kredītdevēja ir absurds. Ja jūs tā darāt, tad, iespējams, jums vajadzētu pārdomāt, vai dažas izklaides dienu privilēģijas nav ieņēmušas pārāk lielu vietu jūsu dzīvē.

Turklāt izdevumi, kas saistās ar ātrā kredīta lietošanu izklaidei var būt arī morāli. Jau tā mēs, tā sakot, sestdienas rītos bieži pamostamies ar sāpošu galvu un pamatotām šaubām vai tas, cik mēs vakar iztērējām, patiešām bija to vērts. Iedomājieties, ka jūs pamostaties no rīta un ar šaubām saprotat, ka jums nākammēnes, kad jūsu mammai ir apaļa jubileja (un jūs jau esat izplānojis lielo dāvanu), ir jāatdod kredīts par 100 eiro. Nepatīkami – gan materiāli, gan morāli.

Aizņemies atbildīgi

Atbildīga aizņemšanās

Aizņemties atbildīgi nozīmē, ka aizņemties var tikai tad, kad:

  • Jums patiešām ir vajadzīgi līdzekļi (saplīsusi automašīna; ārsta izdevumi; vajag pārtiku vai benzīnu, lai tiktu uz darbu; u.t.t.);
  • Jūs skaidri zināt, kad un kā kredītu varēsit atdot;
  • Aizņēmuma summa nepārsniedz 25-30% no ikmēneša ienākumiem;
  • Jūs neizmantojat ātro kredītu jau 4. vai 5. reizi pēdējā gada laikā.

Saudzējiet sevi un savus tuviniekus – aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *