Ātrais kredīts internetā līdz 150 latiem bez maksas

Tā kā aizdevumu tendences mainās ik mēnesi, ir svarīgi zināt pašu jaunāko, lieki netērējot laiku. Kaut arī tas citur jau ir apskatīts, šajā rakstā mēs vēlamies apkopot informāciju par to, kuri kredītdevēji izsniedz pirmo kredītu bez procentiem līdz 150 latiem mēnesī.

Firmas, kas izsniedz ātro kredītu līdz 150 latiem bez procentiem

Visi bezmaksas aizdevēji

●             VIASMS – līdz 150 latiem bez procentiem.

●             SMSCredit.lv – līdz 200 latiem bez procentiem, nav vajadzīga darbavieta, bet ienākumi. Uzņēmums pie viena arī ziedo 50 santīmus no katra kredīta labdarības iniciatīvām.

●             OpenCredit – šeit varat saņemt līdz 200 latiem, nepieciešama darbavieta.

●             SohoCredit – līdz 150 latiem.

●             CreditON – līdz 150 latiem. Līdz 100 latiem vari aizņemties un atdot mazāk!

●             GreenCredit – līdz 150 latiem 1. kredītu piešķir bez procentiem.

●             LatCredit – līdz 150 latiem 1. kredītu piešķir procentiem.

●             ExtraCredit – aizņemies līdz 150 latiem bez procentiem.

●             Kredits7 – saņem līdz pat 200 latiem, aizņemoties pirmoreiz. Aizdevums pieejams no 21 gada vecuma strādājošām fiziskām personām.

Var redzēt, ka priekš mazās Latvijas mums ir visnotaļ liela izvēle, ja vēlamies 1. aizdevumu saņemt bez procentiem. Taču mēs jums ieteiktu izmantot kādu no pieciem pirmajiem kredītdevējiem – ViaSMS, SMSCredit.lv, OpenCredit, SohoCredit vai CreditON -, jo tieši šie kredītdevēji jau izsenis ir pierādījuši savu uzticamību un drošību klientiem.

Bez tam, labi redzams, ka liela Latvijas kredītdevēju daļa piedāvā pirmo aizdevumu līdz Ls 150 saņemt bez procentiem. Tas bez šaubām ir izdevīgs piedāvājums, taču ne vienmēr to vajag izmantot. Kredītdevēji ir privāta institūcija, un viņu mērķis ir pelnīt naudu, tāpēc, piemēram, ja nokavēsit kaut vienu dienu no termiņa, jūsu aizdevuma parādu procentus sāks rēķināt tāpat kā regulāram aizdevumam. Aizņemoties – pat ja tas ir par velti – padomājiet par to, cik tas īstenībā var izmaksāt.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *