Ātrais kredīts citu kredītu atmaksai

Citu kredītu atmaksa noteikti nav labākais mērķis, kam aizņemties ātros kredītus. Tas var radīt robu jūsu finansēs, robu, kas var novest līdz īpašuma zaudēšanai un bankrotam. Tāpēc šokējoši lasīt, ka citi ātro kredītu ņēmēji bieži atzīst, ka izmanto ātro kredītu citu kredītu atmaksai.

Kāpēc tas ir tik slikti?

Atbildīga aizņemšanās

Tāpēc, ka ātro kredītu izmantošana citu kredītu atmaksai nevis atrisina kādas problēmas, bet tās it kā pabīda laiciņu uz priekšu, nekādā veidā neaizpildot sūci, kas jau ieviesusies jūsu finansēs. Protams, kāds var teikt, ka kredītdevēju ir daudz, tāpēc es varu kredītu “pārfinansēt”, kad vien gribu.

Taču šeit ir divas problēmas: pirmkārt, kredītdevēji jums var arī neizsniegt kredītu, ja par jūsu datiem neilgā laikā ir interesējušās vairākas kompānijas. Tā ir kredītdevēju “aizsargbarjera” pret gadījumiem, kad vairākos uzņēmumos aizņemas viena un tā pati persona ar mērķi kredītus neatdot. Un otrkārt, ja jums jau tāpat ir problēmas kredītus atdot, tad ar lielu ticamību var gadīties, ka ar to kredītu, kuru oriģināli esat paņēmuši, jums nepietiks, lai segtu maksājumus ilgtermiņā.

Balstoties uz jau minēto aptauju, zinām, ka kredītu veseli 47% izmanto 4 un vairāk reizes gadā, kas nepavisam nav iepriecinoša figūra, jo tas nozīmē, ka katrs otrais kredītņēmējs, var teikt, ir ar ieilgušām finansiālajām problēmām. No tā varam izsecināt arī to, ka ātrais kredīts tomēr biežāk nav atrisinājums finansiālajām problēmām. Turklāt jau minētie 16 procenti kredītņēmēju vidū pavisam noteikti sastāda augšgalu to cilvēku vidū, kas ātro kredītu aizņemas visbiežāk.

Kā rīkoties?

Iesakām doties pie kredītdevēja, kuru maksājumus jums ir problēmas nokārtot, un sastādīt atsevišķu grafiku. Iespējams, ka jūsu kredītdevējs jums piešķirs kredītbrīvdienas (varēsit maksāt tikai procentus), līdz spēsit sakārtot savu finansiālo situāciju. Kredītdevēji patiešām mēdz būt pretimnākoši, un galvenais ir izrādīt iniciatīvu, nevis par kredītu aizmirst līdz brīdim, kad tas klauvē pie durvīm.

Neesiet viens no ātro kredītu ņēmējiem, kas ātro kredītu izmanto bezatbildīgi. Ja nespējat nosegt pašreizējos kredītus, tad jaunus kredītus ņemt nevajag. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *