Ātrais kredīts ceļojumam

Ceļojumi maksā naudu, bet ne vienmēr šī nauda ir pieejama. Ātrais kredīts gan nav pirmā vieta, kur vērsties pēc naudas kredītam, taču ir situācijas, kurās vērts pievērt acis uz ātro kredītu neviennozīmīgo slavu un mazliet izbaudīt dzīvi, par to maksājot vēlāk. Šajā rakstā apskatīsim, kādās situācijās ātrais kredīts ceļojumam ir laba ideja.

Kad ņemt ātro kredītu ceļojumam?

Saņemt ātro kredītu

Šajā gadījumā attiecas tieši tie paši nosacījumi, kā ņemot ātro kredītu jebkurā citā situācijā. Jums jābūt pārliecinātam, ka kredītu varēsit atmaksāt laikā. Piemēram, kad zināt, ka pēc brīvdienām ieskaitīs atvaļinājuma algu (vai vēl nav ieskaitīta regulārā), tad ātrais kredīts, lai segtu ar ceļošanu saistītos izdevumus, nav nemaz tik slikta opcija.

Taču situācijas ir dažādas. Ja jums pietrūkst naudas ceļojumam, kuram, piemēram, vēl neesat rezervējis lidmašīnas biļetes, tad diez vai ātrais kredīts palīdzēs – visticamāk, jūs ceļot nemaz nevarat atļauties. Diezgan skarbi, taču ceļot var arī radoši – tepat Latvijā ir pietiekami daudz vietu, kuras redzēt, turklāt ceļot obligāti nevajag pa tūristu maršrutiem. Arī atrakcijas, piemēram, lēkšana ar gumiju (Siguldā) vai Pokaiņu dabas takas ir ļoti interesantas un nemaz nav dārgas.

Tikko iezīmējās ievads vēl vienai situācijai. Ja jūs, piemēram, pēkšņi saprotat, ka ceļojumā, uz kuru jau esat nopircis biļetes, jums nepietiks kabatasnaudas, tad, iespējams, ir vērts izmantot ātro kredītu. Tas tāpēc, ka nav jēgas izbojāt vai pat atcelt jau tā, domājams, dārgu ceļojumu tāpēc vien, ka nepietiek naudas. Tiesa, tad jums jāizdomā, kā kredītu varēsit atmaksāt, bet, ja summas nav pārāk lielas, varbūt varat vienoties ar radiem vai draugiem, ka pēc ceļojuma varēsit no viņiem aizņemties naudu kredīta segšanai (vai dabūsit no darbadevēja avansu, u.t.t.).

Vai izmantot ātro kredītu ceļojumam?

Ceļošana ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Kādi 8% ātro kredītu tiek ņemti tieši šim mērķim. Ja nevarat atļauties ceļojumu kā tādu, tad ātrais kredīts nebūs laba izvēle, taču, ja nepieciešama kabatas nauda – un jūs zināt, kā pēc tam kredītu atdosit, – tad ātrais kredīts nemaz nav pati sliktākā izvēle.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *