Ātrais kredīts un citas labas lietas

Ātrais kredīts, kopš to 2007. gadā iedibināja somu Ferratum, Latvijā ir kļuvis par ļoti populāru pakalpojumu, ko nu piedāvā kādi 20 kredītdevēji. Bez tam, kredītdevējiem ir pat sava asociācija – Latvijas ātro kredītdevēju asociācija (LĀKDA). Liela daļa kredītdevēju piedāvā ātro kredītu. Par šādu praksi viedokļi dalās, taču vienmēr būs kāds, kas ar prieku izmantos šos pakalpojumus arī bez darbavietas.

Kas piedāvā ātro kredītu?

Ātrais kredīts bez darba vietas

Lielais aizdevums – Vivus.lv

Vivus.lv piedāvā aizņemties līdz pat 3000 eiro termiņā līdz 48 mēnešiem.

Ātrākais aizdevums – ViaSMS

ViaSMS piedāvā aizņemties līdz pat 350 Eur bez procentiem pirmajā reizē. Bez tam, ViaSMS kredītu izsniedz pat nedaudz ātrāk, nekā citi kredītdevēji, tāpēc šī firma var būt tā, kuru izvēlēties, kad naudu tiešām vajag uzreiz.

Pārbaudīti kredītdevēji – SMSCredit.lv un Ferratum

Kā jau minējām, Ferratum ir pats pirmais kredītdevējs Latvijā, bet SMSCredit.lv, šķiet, ir atpazīstamākais SMS kredīta zīmols. Abi kredītdevēji piedāvā kredītus, taču SMSCredit.lv piedāvājums ir populārāks, ļaujot pirmajā reizē aizņemties līdz pat 300 eiro, bez procentiem (nemaz nerunājot par to, ka tā ir latviešu firma), pret Ferratum izsniegtajiem 350 eiro.

Kaut arī visi augstāk minētie kredītdevēji ir ātri un kvalitatīvi, izsniedzot kredītu 10-15 minūšu laikā (ViaSMS pat ātrāk), no minētajiem kredītdevējiem, šķiet, vislabāk būs izmantot SMSCredit.lv, jo tas ir ne tikai viens no uzticamākajiem kredītdevējiem Latvijā, bet arī piedāvā pirmo aizdevumu bez procentiem un, varbūt vēl svarīgāk, ziedo 0.5 Eur no katra noformētā kredīta labo darbu iniciatīvam.

Aizņemieties atbildīgi

Neaizmirstiet aizņemties atbildīgi, lieki nepakļaujot ne sevi, ne savus tuvākos finansiālam riskam un nepatīkamām situācijām, kas rodas, ja kredītu neatdodat laikā. Kredīta atmaksai nevajadzētu pārsniegt 30% – tas ir plaši citēts rādītājs – no jūsu ienākumiem mēnesī. Iesakām šim rādītājam sekot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *