Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi Latvijā netiek izsniegts. Neviens kredīta devējs nevēlas riskēt izsniegt ātro kredītu klientam, kuram ir negatīva kredītvēsture. Cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi atliek izvēlēties kredītu pret ķīlu – nekustamais īpašums, auto un moto transports. Jebkurā gadījumā Jūs varat mēģināt pieteikties ātrajam kredītam ar sliktu kredītvēsturi, jo katrs iesniegtais pieteikums tiek izskatīts individuāli.

Kāpēc netiek izsniegts ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi

Ātro kredītu var saņemt bez ķīlas un galvojuma. Vairums kredītu devēju neprasa ne darba vietu vai regulārus ienākumus, lai cilvēki varētu aizņemties ātro kredītu. Tas nozīmē, ka ātro kredītu var saņemt bez jebkādām prasībām. Ātro kredītu devēji izvirza tikai dažus nosacījumus – vecums, nevainojama kredītvēsture un bankas konts. Pēc šiem kritērijiem kredīta devējs izvērtē klienta maksātspēju un izsniedz vai atsaka ātro kredītu. Ja kredīta devēji izsniegtu ātro kredītu cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, tad viņi ilgi nevarētu pastāvēt.

Kur aizņemties kredītu ar sliktu kredītvēsturi

Izvēles iespējas nav lielas, bet kredītu ar sliktu kredītvēsturi saņemt nav neiespējami. Ir pieejami dažādi kredīti ar sliktu kredītvēsturi pret ķīlu. Labs variants ir auto kredīts jeb kredīts pret Jūsu auto ķīlu. Auto kredītu var saņemt vienas dienas laikā, bet atmaksāt pēc jūsu izvēlēta atmaksas termiņa. Kredīta summas ir atkarīga no Jūsu auto vērtības. Jūs varat saņemt pat 90 procentus no auto vērtības. Ja Jūsu auto vērtība ir Ls 2000, tad Jūs varat aizņemties Ls 1800 vai mazāk. Ja Jūs skaidri zināt, ka spēsiet atmaksāt kredītu, tad auto kredīts var būt pat labāks risinājums par ātro kredītu. Auto kredītam ir pieejami daudz lielāki atmaksas termiņi (pēc Jūsu izvēles). Pats labākais ir tas, ka auto netiks paturēts pie aizdevēja. Ar auto varēsiet turpināt braukt, kā līdz šim. Auto kredīts ir iespējams, ja Jūsu īpašumā atrodas auto vai cita tehnika, jo auto kredītu var saņemt tikai auto īpašnieks. Cits variants ir kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu (māja, dzīvoklis, zeme). Ieķīlājot savu dzīvokli vai māju, Tev tiks izsniegts kredīts. Kredīts pret nekustamo īpašumu ķīlu var būt labs risinājums, ja Jums pieder nekustamais īpašums, ja Jūs apzinieties, ka spēsiet atmaksāt kredītu.

Jāpiebilst arī tas, ka kredīta vēsturi nevērtē tikai ātro kredītu devēji, bet arī bankas un citas iestādes. Izvērtē savas iespējas norēķināties ar kredīta devēju laikā, lai arī turpmāk varētu saņemt ātro kredītu, līzingu un citus kredītus. Nekavē kredīta maksājumus un nepārkāp parādsaistības, jo tas var liegt saņemt kredītu turpmāk.

One Reply to “Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi”

  • Jūsu sms kredīts ļoti palīdzēja! Paldies par sms kredītu. Patīkami ir tas, ka aizņemoties sms kredītu 90 latus uz 20 dienām, tad man pēc 20 dienām bija jāatmaksā 90 ls, kas bija patiesi liels pārsteigums, lai jums viecas>Paldies vēlreiz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *