Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu

Ātrais kredīts ar ikmēneša maksājumu ir viens no populārākajiem ātrā kredīta veidiem, turklāt vairākums aizdevēju šādu kredītu piešķir bez ķīlas vai galvotāja.

Saņemt ātro kredītu

Aizdevuma ikmēneša maksājumu lielums ir atkarīgs no aizdevuma apjoma un izvēlēta atmaksas termiņa, lai gan daži aizdevēji piedāvā saviem klientiem, noformēt ātro kredītu ar fiksētu ikmēneša maksu, kas neatkarīgi no kredīta apjoma nepārsniedz konkrētu summu, piemēram, 100 EUR mēnesī.

Naudas summa, kuru iespējams aizņemties, ir atkarīga no katra aizdevēja piedāvājuma un Jūsu ikmēneša ienākumiemParasti šāda veida kredīti ir pieejami apjomā no 50 līdz 10 000 EUR, taču naudas summu, kuru piešķirt nosaka aizdevējs, izvērtējot konkrētā klienta ekonomisko situāciju un kredītriskus.

Pieteikties ātrajam kredītam ir pavisam vienkārši, turklāt visas nepieciešamās darbības iespējams veikt tepat interneta vidē. Pirms kredīta pietikuma aizpildīšanas būtu ieteicams, salīdzināt aizdevējs un izvērtēt katra piedāvājuma izdevīgumu konkrētajā situācijā. Tā kā ātro kredītu izsniedzēju ir visai daudz, lai šis process noritētu raitāk, piedāvājumu salīdzināšanai var izmantot kādu, no internetā pieejamajām, aizdevēju salīdzināšanas tabulām, kurās apkopota svarīgākā informācija par katru aizdevēju un tā piedāvājumu.

Kad izvēlēts izdevīgākais aizdevuma piedāvājums, jāveic reģistrācija aizdevēja mājas lapā. Ja no konkrētā izdevēja aizņematies atkārtoti, tad jāielogojas iepriekš izveidotajā klienta profilā, kurā iespējams pieteikties aizdevumam un sekot līdzi visām ar to saistītajām darbībām.

Ņemiet vērā, ka aizdevumu iespējams saņemt tikai tad, ja atbilstat sekojošiem nosacījumiem:

  • Esat Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgais iedzīvotājs ar valsts izsniegtu, derīgu ilgtermiņa uzturēšanas atļauju.
  • Esat vecuma robežas no 18 līdz 75 gadiem,
  • Saņemat regulārus ienākumus (darba alga, pensija, pabalsti utt.)
  • Jums ir laba vai apmierinoša kredītvēsture (informāciju par savu kredītvēsturi varat saņemt kādā no kredītbiroju mājaslapām)

Aizdevuma saņemšanai būs nepieciešams arī bankas konts kādā no Latvijas komercbankām, aktīvs mobilā telefona pieslēgums un e-pasta adrese.

Ja aizdevums pieteikts internetā, parasti atbilde par tā apstiprināšanu vai noraidīšanu tiek sniegta ne vairāk, kā 15 minūšu laikā, taču ja aizdevējam radušies papildus jautājumi, vai arī tas jums vēlas piedāvāt citus aizdevuma nosacījumus, šis process var mazliet ievilties, taču tādā gadījumā, aizdevējs ar jums sazināsies telefoniski un risinās radušos situāciju.

Lai ātrā kredīta atmaksa nesagādātu problēmas un aizdevuma noformēšana būtu jums izdevīga, izvērtējiet, vai izvēlētā kredīta ikmēneša maksājums neradīs pārlieku lielu finansiālo slogu un neiecirtīs robu jūsu budžetā. Pirms aizņemšanās klientiem tiek piedāvātas bezmaksas finanšu konsultācijas, kuras iespējams pieteikt Jums izdevīgākajā laikā un vietā, taču ja izvēlētais aizdevējs šādu pakalpojumu nepiedāvā, vai arī konsultācija nešķiet jums aktuāla, izvērtējiet savu finansiālo stāvokli pats, apskatot internetbankā pieejamo bankas konta pārskatu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *