Ātrais kredīts 2016. gada maijā

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir īstermiņa naudas aizdevums, kas parasti tiek pieteikts internetā. Dažu minušu laikā pēc pieteikuma aizpildīšanas, ir iespējams saņemt pieprasīto naudas summu savā bankas kontā. Aizdevums ir salīdzinoši viegli iegūstams arī 2016. gada maija mēnesī, tomēr jāpatur prātā, ka naudas summa būs aizdevējam jāatdod.

Kādās situācijās noderēs aizdevums?

Ātrais kredīts ir noderīgs, ja steidzami nepieciešams samaksāt iekavētus rēķinus vai komunālos maksājumus, kuru kavēšana var radīt nepatīkamas sekas. Tāpat ātrais kredīts var palīdzēt, ja negaidīti salūzusi sadzīves tehnika vai automašīna, un steidzami nepieciešams remonts. Aizdevumu atmaksāt varēsiet pa daļām, tāpēc negaidītās situācijas neradīs robu ģimenes budžetā. Neplānotu izdevumu gadījumā ātrais kredīts var būt liels atbalsts.

Aizdevums internetā

Ātrie kredīti tiek dēvēti arī par distances kredītiem, jo visbiežāk tiek iegūti internetā. Nosūtot pieteikumu, kredītiestāde izvērtē kredītvēsturi un ienākumu līmeni, lai būtu droši, ka aizņēmums tiks atdots laikus. Tāpat arī jāņem vērā, ka atšķirīgās kredītiestādēs ir arī atšķirīgas procentu likmes, piešķiramās summas un atmaksas termiņi. Tā kā Latvijā šādas nebanku kredītiestādes ir daudz, katrs interesents var noskaidrot, kādi nosacījumi ir katrā no tām un izvēlēties sev pieņemamāko.

Ātro kredītu piešķiršanas kārtība

Pirmais solis, kas jāveic – jāizvēlas kāda no ātro kredītu piešķiršanas iestādēm un jāpiereģistrējas viņu mājaslapā. Pēc tam tikai atliek izvēlēties piemērotāko summu un atmaksas termiņu. Jāņem vērā, ka, veicot reģistrāciju, obligāti jānorāda personas kods, e-pasta adrese un aktīvs mobilā tālruņa numurs. Kā arī bieži vien kredītu izsniegšanas iestādes pieprasa norādīt ikmēneša ienākumu apjomu. Ja visa nepieciešamā informācija ir norādīta un apstiprināta, dažu minūšu laikā saņemsiet SMS par ātrā kredīta piešķiršanu vai gluži pretēji – noraidīšanu. Ja atbilde ir pozitīva, naudu savā kontā varēsiet saņemt pat 15 minūšu laikā. Vēlamies atgādināt – vispirms apdomājiet aizdevuma nepieciešamību un iespējas atmaksāt aizdevumu!

Reģistrēšanās nav sarežģīta, tomēr jāievēro vairāki priekšnoteikumi. Jums jābūt:
  • Vismaz 20 gadus vecam (atsevišķas kredītiestādes piedāvā aizdevumu jau no 18 gadu vecuma);
  • Latvijas iedzīvotājam ar aktīvu kontu kādā no Latvijas komercbankām;
  • Pozitīvai kredītvēsturei.

Ja visi šie priekšnoteikumi atbilst, Jūs, visticamāk, saņemsies pieprasīto naudas summu dažu minūšu laikā.

Piešķiramās summas un atdošanas termiņi

Par kredītiem visbiežāk tiek piemērota komisijas maksa, tomēr vairākas kredītiestādes piedāvā pirmo kredītu saņemt bez papildus samaksas, respektīvi, ja aizņēmumu atdosiet laikus, tad pārmaksāt nevajadzēs.

Latvijas nebanku kredītdevēju piedāvātās summas 2016. gadā visbiežāk svārstās no 50 līdz 300 eiro, taču summas ir arī lielākas un mazākas. Visbiežāk kredītu atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām ar iespēju atmaksas laiku pagarināt par papildus samaksu. Atsevišķas kompānijas piedāvā līdz pat 2 gadu ilgu atmaksas termiņu.

Ātrais kredīts 2016. gada maijā noder neparedzētos dzīves gadījumos, kad nepieciešams finansiāls atbalsts. Tomēr ilgstošas finansiālas problēmas tas neatrisinās. Pirms aizņemšanās apdomājiet savas iespējas kredītu atmaksāt!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *