Ātrais ātrais kredīts

Ātrais ir ātrs, ērts un drošs īstermiņa kredīta sniedzējs, kurš piedāvā aizņemties ātro kredītu līdz EUR 700 ar atmaksas termiņu no 3 dienām līdz 12 mēnešiem un iespēju pagarināt atmaksas termiņu.

Aizņemties ātro kredītu no Ātrais

Ātrais ātrais kredīts

Izvēlieties kredīta summu, reģistrējieties vai ielogojieties savā lietotāja profilā un saņemiet naudu ar pārskaitīju uz Jūsu personīgo bankas kontu. Aizņemieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atmaksāt kredītu.

Kas var saņemt ātrais ātro kredītu?

  • Latvijas Republikas pastāvīgi iedzīvotāji;
  • Sākot no 20 – 75 gadiem;
  • Nevainojamas kredītvēstures īpašnieki;
  • Strādājoša fiziskā persona ar regulāriem, oficiāliem ienākumiem.

Kas nepieciešams, lai saņemtu ātro kredītu?

Lai saņemtu ātrais ātro kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums. Lai saņemtu ātrais ātro kredītu, nepieciešams bankas konts, EUR 0.10 reģistrācijas pabeigšanai, e-pasts un aktīvs mobilā telefona pieslēgums. Vienreizējais reģistrācijas maksājums EUR 0,10 ir nepieciešams, lai ātrais varētu identificēt Jūsu bankas konta numuru, uz kuru izmaksāt kredītu tikai dažu minūšu laikā no pieteikuma saņemšanas brīža.

Cik daudz var aizņemties no ātrais

Jūs varat aizņemties no EUR 40 līdz EUR 700 uz termiņu no 3 dienām līdz 12 mēnešiem.

Kā atmaksāt ātrais ātro kredītu?

Ja vari atmaksāt ātro kredītu noteiktajā atmaksas termiņā, tad vienkārši izvēlies sev ērtāko veidu un atmaksā savu ātro kredītu. Ja nevari atmaksāt ātro kredītu noteiktajā atmaksās termiņā, izvēlies maksas pakalpojumu „atlikt kredīta atmaksas termiņu”, kas dod iespēju pagarināt atmaksas termiņu. Pagarini atmaksas termiņu tikai tad, kad nevari nomaksāt visu ātro kredītu.

Ātrais ir bankas konti SEB bankā, Swedbank, Citadele bankā un DNB bankā. Šīs bankas klienti saņems naudu dažu minūšu laikā, bet citu banku klientiem var nākties gaidīt ilgāk. Ātrais aizdevējs ir saņēmis speciālo atļauju (Licenci) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā. Ātrais piedāvā aizņemties ātro kredītu 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā, bet kredīta pieteikumi tiek izskatīti, jautājumus var uzdot un naudas izmaksas uz klientu kontiem tiek veiktas Ātrais aizdevēja darba laikā.

Atrais.lv

 

Ātrais darba laiks darba dienās no 08:00 – 21:00, brīvdienās no 09:00-17:00. Aizņemies atbildīgi un aizņemies tieši tik, cik nepieciešams. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *