Ātrais aizdevums

Esi aizmirsis nomaksāt kādu rēķinu, par kuru draud nesamērīgs līgumsods? Esi bez bēdu, jo ir iespējams aizņemties ātro aizdevumu tūlīt pat. Ātrais aizdevums ir aizdevums, kuru varat saņemt, kad steidzīgi vajadzīga nauda. Bez tam, aizņemoties pirmo reizi, jūs varēsit atdot tik daudz, cik aizņēmāties — vai pat vēl mazāk. Šajā rakstā apskatīsim to, kādās situācijās labāk aizņemties ātro aizdevumu un kā izvairīties no problēmām, to darot.

Ātrais aizdevums

Kas ir ātrais aizdevums

Ātrais aizdevums pēc būtības ir fiksētas summas aizdevums uz noteiktu, parasti īsu laiku. To aizņemoties, jūs ar aizdevēju (parasti ātro kredītu firmu) vienojaties par aizņēmuma daudzumu, summu, kas jāatdod un termiņu, kurā tas jāizdara. Termiņu parasti ir iespējams pagarināt, ja neesat drošs, ka varēsit noteikto summu atdot laikā (termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums). Tādā gadījumā gan tiek piemēroti papildus maksājumi, taču tie, protams, ir mazāki, nekā līgumsods, ja vispār nekomunicējat ar aizdevēju.

Ātrā aizdevuma priekšrocības

Ātrā aizdevuma galvenās priekšrocības ir gan aizdevuma ātrums (naudu varat saņemt apmēram 15 minūšu laikā), gan aizņemto un atdodamo summu caurskatāmība, kas padara vieglāku šī kredīta nomaksu. Salīdzinot ar banku izsniegtajiem īstermiņa kredītiem — overdraftu un īstermiņa aizdevumu — ātrie kredīti ir caurskatāmāki un, ja atdodat summu laikā, tie var būt arī izdevīgāki, it sevišķi, ja izmantojat ātro kredītu pirmo reizi. Pie priekšrocībām var minēt arī “personisko faktoru” — daudz vieglāk ir aizņemties no svešinieka, nevis drauga, radinieka vai paziņas, neaizmirstot arī to, ka no cilvēkiem ne vienmēr varēs aizņemties.

Kad aizņemties

Ātro aizdevumu vislabāk izmantot gadījumos, kad ir radies neparedzēts finanšu iztrūkums, piemēram, jānomaksā kāds rēķins, jānopērk dzīvei vajadzīgas preces, jāsaremontē mašīna vai jāsamaksā par slimnīcu vai ārstēšanās izmaksām. Atsevišķos gadījumos ātro aizdevumu varat izmantot arī tad, ja vēlaties iegādāties kādu preci, bet izmantot ātro kredītu sanāk izdevīgāk, nekā to ņemt līzingā.

Aizņemties nav kauns, un katram gadās nonākt ķibelē. Pat tad, ja draugi vai radinieki nevēlas vai nevar jums aizdot naudu, ātrā kredīta sniedzēji vienmēr būs gatavi to darīt. Taču atcerieties, ka aizņemties ātro aizdevumu ir izdevīgi tikai pirmajā reizē — nākamajās reizēs ir jāmaksā komisijas nauda, kas padara šādus aizņēmumus visnotaļ nerentablus.

Pirmais aizdevums bez maksas

Ātrais aizdevums

Šo kredītu var saņemt no 18 līdz 75 gadu vecumam. Tiek izsniegts bez maksas, bez ķīlas, bez galvojuma, bez darba vietas. Bez maksas – atmaksā tik, cik aizņēmies. Tas nozīmē, ka nebūs jāmaksā ne komisija, ne procenti. Prasības ir dažādas, jo katram aizdevējam ir savi noteikumi. Noklikšķini uz „Saņemt naudu” un izvēlies sev piemērotāko kredītu bez maksas.

Taču, rūpīgi izvērtējot savu maciņa saturu un ņemot kredītus ar apdomu, jūs no ātrajiem aizdevumiem būsit tikai ieguvējs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *