Ātrā kredīta saņemšanas izmaksas

Ātrais kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un kredītu sniedzēji neprasa maksu par kredīta pieteikuma izskatīšanu. Latvijā kredītu sniedzēji izsniedz caurspīdīgu ātro kredītu bez slēptiem nosacījumiem, bez slēptiem maksājumiem. Kredītu sniedzēji cenšas nodrošināt pēc iespējas ātrāku kredīta pieteikuma izskatīšanu un naudas izsniegšanu.

Kredītu sniedzēji neprasa samaksu par:

  • Kredīta pieteikuma izskatīšanu;
  • Kredīta līguma sagatavošanu;
  • Kredīta apkalpošanu;
  • Klientu konsultācijām;

Kredīts tiek izsniegts uz klienta bankas kontu, kas tiek norādīts reģistrācijas laikā. Ja aizņemies pirmo reizi, tad jāidentificē reģistrācijas laikā norādītas bankas konts. Jāpārskaita viens cents uz aizdevēja bankas kontu, lai pabeigtu reģistrāciju (identificētu bankas kontu). Esošiem aizdevēja klientiem tas nav jādara. To var nākties darīt, ja gribat nomainīt esošo bankas kontu uz citu Jums piederošu bankas kontu. Šādā gadījuma atkal ir jāveic bankas konta identifikācija.

Tas nozīmē, ka īstermiņa kredīta saņemšana izmaksās tikai vienu centu, jo pārējās darbības, kas saistītas ar kredīta saņemšanu ir bez maksas.

One Reply to “Ātrā kredīta saņemšanas izmaksas”

  • AnnikaFebruary 11, 2013Ļoti interesants rstkas par ātro kredītu portāliem.Draugs jau kādu laiku ir izveidojis portālu , taču tas ne tuvu nav tik labs kā šis ātro kredītu salīdzināšanas portāls. Tas ir tikpat viegli kā pateikt abcd. Paldies

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *