Ātrā kredīta saņemšanas izmaksas

Ātrais kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un kredītu sniedzēji neprasa maksu par kredīta pieteikuma izskatīšanu. Latvijā kredītu sniedzēji izsniedz caurspīdīgu ātro kredītu bez slēptiem nosacījumiem, bez slēptiem maksājumiem. Kredītu sniedzēji cenšas nodrošināt pēc iespējas ātrāku kredīta pieteikuma izskatīšanu un naudas izsniegšanu.

Kredītu sniedzēji neprasa samaksu par:

  • Kredīta pieteikuma izskatīšanu;
  • Kredīta līguma sagatavošanu;
  • Kredīta apkalpošanu;
  • Klientu konsultācijām;

Kredīts tiek izsniegts uz klienta bankas kontu, kas tiek norādīts reģistrācijas laikā. Ja aizņemies pirmo reizi, tad jāidentificē reģistrācijas laikā norādītas bankas konts. Jāpārskaita viens cents uz aizdevēja bankas kontu, lai pabeigtu reģistrāciju (identificētu bankas kontu). Esošiem aizdevēja klientiem tas nav jādara. To var nākties darīt, ja gribat nomainīt esošo bankas kontu uz citu Jums piederošu bankas kontu. Šādā gadījuma atkal ir jāveic bankas konta identifikācija.

Tas nozīmē, ka īstermiņa kredīta saņemšana izmaksās tikai vienu centu, jo pārējās darbības, kas saistītas ar kredīta saņemšanu ir bez maksas.

Kredīti salīdzināšanas tabulā ir norādīti nejaušā secībā un aizdevēji augstākās pozīcijās nevar tikt uzskatīti par ieteicamākiem vai izdevīgākiem. Kurš no pievienotajiem aizdevējiem ir piemērotākais Jūsu situācijā? Tas jāvērtē Jums! Aizņemieties apdomīgi, izvērtējot savas iespējas kredītu atmaksāt.

1 komentārs par “Ātrā kredīta saņemšanas izmaksas”
  1. AnnikaFebruary 11, 2013Ļoti interesants rstkas par ātro kredītu portāliem.Draugs jau kādu laiku ir izveidojis portālu , taču tas ne tuvu nav tik labs kā šis ātro kredītu salīdzināšanas portāls. Tas ir tikpat viegli kā pateikt abcd. Paldies

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.