Atlaides SMScredit.lv klientiem un cits!

Katram dzīvē var pienākt situācija, kad nedaudz papildus līdzekļi var ievērojami atvieglot ikdienas dzīvi un rūpīgi saplānoto budžetu. Ja esi nonācis situācijā, kad Tev nepietiek naudas, lai samaksātu rēķinus vai Tev ir radušies citi neparedzēti izdevumi, viens no iespējamajiem risinājumiem ir pieteikties patēriņa aizdevumam internetā. Šādi aizdevumi var būt noderīgi dažādās situācijās, tomēr, ņemot vērā to, ka kredītsaistības ir nopietna lieta, kas var būtiski ietekmēt Tavu dzīvi, vienmēr ir jābūt piesardzīgam, tādēļ pirms pieteikšanās patēriņa aizdevumam internetā  vari uzdot  5 vienkāršus jautājumus, kas palīdzēs samazināt ar kredīta ņemšanu saistītos riskus.

Vai SMScredit.lv ir uzticams?

Vienmēr izvēlies tikai to uzņēmumu, kam ir laba reputācija un kurš ievēro savu klientu intereses. SMScredit.lv ir gan uzticams, gan ar labu starptautisku reputāciju. Tas ir tirgus līderis Latvijā. Par citiem aizdevējiem uzticamības lietas Tu vari meklēt gan internetā, sameklējot citu klientu atsauksmes par konkrēto kredītdevēju, tāpat vienmēr vari meklēt padomu pie draugiem vai radiniekiem, kuriem arī ir bijis jāizmanto šāds pakalpojums. Izvēlies tikai to kreditoru, kas atklāti atbild uz visiem Taviem jautājumiem, kura mājaslapā Tu vari atrast visu nepieciešamo informāciju un kura klientu apkalpošanas standarti ir pietiekami augsti.

Vai Tu vari atļauties aizdevumu?

Tieši šis jautājums ir ļoti svarīgs, jo tas, ka Tev ir nepieciešami papildus līdzekļi, kurus kreditors Tev ir gatavs piešķirt, nenozīmē, ka Tu šo aizdevumu vari atļauties. Pirms piesakies patēriņa aizdevumam internetā, izanalizē savas finanses (ienākumus un izdevumus) un izvērtē, vai spēsi veikt ikmēneša kredīta maksājumus un vai varēsi to izdarīt laikā, pretējā gadījumā Tev būs nepieciešams meklēt citus risinājumus – pagarināt kredītu vai ņemt kredīta brīvdienas, kas ir maksas pakalpojumi. SMScredit.lv pirmais aizdevums ir bez procentu maksas, bet atkārtots ar procentu maksu. Tas nozīmē, ka aizņemoties PIRMOREIZ, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tie paši 100 eiro. Tas nozīmē, ka aizņemoties ATKĀRTOTI, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod 108.80 eiro. Jāpiebilst, ka arī atkārtoti cena var mainīties, jo pieejamas dažādas atlaides pastāvīgajiem klientiem līdz 100% komisijas maksai.

Vai Tev kredīts tiešām ir nepieciešams?

Protams, doma par papildus līdzekļiem, kurus varēsi izmantot dažādiem mērķiem, ir ļoti laba, bet vienmēr izvērtē savas vajadzības un vēlmes. Patēriņa kredīti ir paredzēti nopietnu un plānotu pirkumu veikšanai, apzinoties to vajadzību. Kredītspeciālisti norāda, ka patēriņa aizdevumus nevajadzētu izmantot šādiem mērķiem:

  • Apģērbu un apavu pirkšanai;
  • Dārgu dāvanu iegādei;
  • Ceļojumu un izklaides pasākumu finansēšanai;
  • Citu kredītsaistību nosegšanai.

Padomā divreiz pirms piesakies patēriņa aizdevumam internetā un izvērtē, vai tas ir labākais konkrētās situācijas risinājums.

Vai ir pareizais laiks aizdevumam?

Izvērtē, vai Tavs darbs ir stabils un vai Tev tuvākajā laikā nekas nemainīsies. Ja tomēr neesi pārliecināts par sava darba grafiku, piemēram, vai tev būs jāstrādā pietiekami daudz stundas un vai varēsi saņemt plānotos ienākumus, lai varētu samaksāt ikmēneša kredīta maksājumus?

Vai piedāvājumi ir izdevīgi?

Pārdomāta patēriņa aizdevumu ņemšana nav nekas slikts, un papildus līdzekļi Tev var palīdzēt dažādās situācijās. Pats svarīgākais ir izvērtēt visus tirgū esošos piedāvājumus, sagatavot plānu kredīta atmaksai un pakāpeniski uzlabot savu finansiālo situāciju.

Aizņemies atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *