Atdod mazāk, nekā aizņēmies

CreditON ātro kredītu sniedzēja akcija – atdod mazāk, nekā aizņēmies. Akcija spēkā līdz 30.09.2012. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Ls 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Tev būs jāatdod tikai Ls 95. Akcija ir spēkā, ja aizņemies pirmo reizi – aizņemies pirmo reizi no CreditON.

Pieteikt CreditON ātro kredītu

Šī akcija ir noslēgusies, bet jaunās akcijas noteikumi ir šeit!

CreditON ātro kredītu akcija

Ja neesi aizņēmies ātro kredītu no CreditON, tad noteikti izmanto šo piedāvājumu. Tu ne tikai ietaupīsi naudu, bet varēsi atgriez mazāk, nekā aizņēmies. Izlasi visu rakstu par CreditON akciju, jo neizpildot akcijas noteikumus – stājas spēkā standarta nosacījumi.

CreditON akcijas summas

Minimālā kredīta summa ir Ls 50, bet maksimālā kredīta summa ir Ls 100. Lai akcija būtu spēkā – Tev jāizvēlas ātrais kredīts no Ls 50 līdz Ls 100. Ja Tu aizņemsies mazāk par Ls 50 vai vairāk par Ls 100, tad spēkā stāsies standarta nosacījumi.

CreditON akcijas atmaksas termiņš

Minimālais atmaksas termiņš ir 2 nedēļas, bet maksimālais atmaksas termiņš ir 30 dienas. Ja Tu atmaksāsi ātro kredītu ātrāk par 2 nedēļām, tad spēkā stāsies standarta nosacījumi.

Svarīgi!

Par atmaksas dienu uzskatāms datums, kurā maksājums ir saņemts kreditora bankas kontā.

CreditON ir bankas konti – Swedbank, Citadele un Nordea bankās. Ja Tavs konts ir šajās bankās, tad pārskaitījums aizņems tikai dažas minūtes. Ja Tavs konts ir citā bankā, tad pārskaitījums aizņems ilgāku laiku. Piemērs: Ja Tavs bankas konts ir SEB bankā un atmaksas termiņš beidzas sestdienas dienā, tad veicot pārskaitījumu uz CreditOn bankas kontu sestdienā, CreditON naudu visdrīzāk saņems tikai pirmdien.

Visi akcijas noteikumi >>

Atdod mazāk, nekā aizņēmies!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *