Atdod mazāk, nekā aizņēmies 2013

AKCIJA ir noslēgusies! CreditON ātro kredītu sniedzējs turpina savu akciju, kuras laikā – klients var aizņemties ātro kredītu un atmaksāt mazāk, nekā aizņēmās. Akcija „atdod mazāk, nekā aizņēmies” dod iespēju saņemt ātro kredītu, bet atmaksāt par 5 % mazāk, nekā aizņēmāties. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Ls 50 uz 10 dienām, pēc 10 dienām Jums būs jāatdod Ls 47,50 – par 5 % mazāk.

Saņemt CreditON īpašo piedāvājumu jau tagad

CreditON ātro kredītu akcija

Saņemt ātro kredītu un atmaksāt par 5% mazāk

Aizņemieties ātro kredītu no CreditON un atmaksājiet mazāk, nekā aizņēmāties. Pirms piesakieties kredītam, rūpīgi izlasiet akcijas nosacījumus, lai nerastos pārpratumi!

Akcijas „atdod mazāk, nekā aizņēmies” noteikumi

  • Akcija ir spēkā, ja aizņemieties pirmo reizi (neesat ņēmis kredītu pie CreditON);
  • Akcija ir spēkā kredīta summai no Ls 1 līdz Ls 100 un termiņā no 1 līdz 20 dienām;
  • Akcija stājas spēkā nākamajā dienā no kredīta piešķiršanas dienas;
  • Kredīts ir jāatgriež vienā maksājumā.

Atdod mazāk, nekā aizņēmies

Svarīgākais par CreditON akciju „atdod mazāk, nekā aizņēmies”

  1. CreditON akcija spēkā līdz 30.09.2013!
  2. Lai saņemtu atlaidi, starpbanku maksājums jāveic savlaicīgi!
  3. Atdodot ātro kredītu vēlāk par 20 dienām no kredīta saņemšanas datuma, stājas spēkā standarta nosacījumi pirmajam kredītam!

Akcija ir spēkā, ja aizņemieties pirmo reizi (neesat ņēmis kredītu pie CreditON):

Tas nozīmē, ka akcijas piedāvājums attiecas uz klientiem, kuri aizņemas pirmo reizi no CreditON.

Akcija ir spēkā kredīta summai no Ls 1 līdz Ls 100 un termiņā no 1 līdz 20 dienām:

Tas nozīmē, ka akcijas piedāvājums attiecas uz summām no Ls 1 līdz Ls 100, bet atmaksas termiņam no 1 līdz 20 dienām. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, Ls 101 vai vairāk uz 21 vai vairāk dienām, pēc izvēlētajām dienām (kas ir vairāk par 20), nāksies atmaksāt paņemto kredītu un komisiju par kredīta izmantošanu, bet izvēloties kredītu no Ls 1 līdz Ls 100 uz termiņu līdz 20 dienām, Jums būs jāatdod par  5 % mazāk, nekā aizņēmāties.

Kredīts ir jāatgriež vienā maksājumā:

Jūs nevariet maksāt kredītu pa daļām, Jums nauda jāatdod (jāatmaksā) vienā maksājumā. Atcerieties, ka pārskaitījumi, kas veikti no dažādām bankām – var aizņemt vairāk laikā, nekā veicot maksājumus no līdzīgām bankām. CreditON ir bankas konti Citadele bankā, SEB bankā, Nordea bankā un Swedbank bankā. Ja Jums nav bankas konts, kādā no minētajām bankām, veiciet maksājumu ātrāk, lai nepārsniegtu akcijas maksimālo atmaksas termiņu.

Svarīgi: Jums ir jāizpilda vienkārši akcijas noteikumi, lai izdevīgais piedāvājums no CreditON stātos spēkā!

2 Replies to “Atdod mazāk, nekā aizņēmies 2013”

  • Tas tiesham ir vilinoss,bet nenoticams piedaavaajums-atdot mazaak,nekaa aiznemties!Esmu noticeejusi un izmantojusi piedaavaajumu,kur atdod tik,cik aiznemies,bet sis?!Liekas neticami…jo muusdienaas taa nemeedz buut…negribas,bet tomeer domaaju,ka tur ir kaads zemteksts vai noteikumi,kurus neredzam un nezinam…

  • Visi akcijas noteikumi ir skaidri redzami CreditON mājas lapā. CreditON ir licence, kad dod iespēju sniegt šāda veida pakalpojumus. Licences cena Ls 50 000, pagarināšanas cena Ls 10 000. Ja CreditON slēptu noteikumus, tad viņam tiktu atņemta licence. Tas nozīmē, ka CreditON ir drošs aizdevējs. Izlasiet noteikumus un neskaidrību gadījumā – sazinieties ar CreditON, lai saņemtu atbildes uz jautājumiem!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *