Aizņēmums bez darba vietas – vai tas ir iespējams?

Informācija ir novecojusi un nav aktuāla!

Ja šobrīd neesi darba attiecībās, bet nepieciešami papildus naudas līdzekļi, piemēram, rēķina samaksai vai kādiem neparedzētiem tēriņiem, tā noteikti nav bezizeja, jo pastāv iespēja – aizņēmums bez darba vietas internetā. Šis pakalpojums pieejams pie vairākiem ātro kredītu sniedzējiem, un tas ir ērti un vienkārši noformējams. Tomēr pirms aizdevuma ņemšanas sevišķi rūpīgi jāizvērtē kredīta nepieciešamība, kā arī iespējas to atmaksāt. Aizņēmums bez darba vietas būs piemērots tikai situācijās, kad ir citi regulāri ienākumi – piemēram, bezdarbnieka pabalsts. Ja esi drošs, ka spēsi aizdevumu apmaksāt noteiktā laikā un pilnā apmērā, vari pieteikties aizdevumam, lai saņemtu sev vēlamo naudas summu. Lai to izdarītu, nepieciešama tikai pieeja internetam, konts kādā no Latvijā esošām bankām, aktīvs telefona pieslēgums un e-pasts.

Saņemt ātro kredītu

Ja aizņemies pirmo reizi, izmanto iespēju saņemt pirmo kredītu bez pārmaksas. Šobrīd šo lielisko iespēju piedāvā salīdzinoši daudz aizdevēju. Šis bezprocentu kredīts būs ne vien lieliska iespēja nepārmaksāt, bet arī bez lieka riska iepazīties ar konkrētā aizdevēja darbību.

Būtiski, ka aizņēmums noformējams bez ķīlas, galvojuma un kādu citu formalitāšu kārtošanas. Izskatot aizdevuma pieteikumu, aizdevējs ņems vērā citus faktorus – piemēram, pretendenta kredītvēsturi. Tai jābūt pozitīvai. Tas nozīmē, ka nedrīkst būt kādu nenokārtotu parādsaistību vai nokavētu kredītmaksājumu.

Lai pieteiktos kredītam, vispirms jāveic reģistrācija izvēlētā kredītdevēja mājas lapā. Lai to izdarītu, korekti  jānorāda visa prasītā informācija, kā arī uz aizdevēja bankas kontu jāpārskaita reģistrācijas maksa  0,01 EUR apmērā. Tas nepieciešams drošības nolūkos – lai kredītkompānijas speciālisti būtu droši par norādīto personas datu atbilstību bankas kontam.

Pēc reģistrācijas pabeigšanas atliek vien noformēt aizdevuma pieteikumu. Pieteikuma izskatīšana noris ātri, un, pozitīva lēmuma gadījumā, arī prasītā summa norādītajā bankas kontā būs pieejama vien dažu minūšu laikā. Izmanto šo iespēju, ja naudas līdzekļi nepieciešami steidzami.

Būtiski, ka aizņēmumam pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, taču pieteikuma izskatīšana notiks kredītdevēja darba laika ietvaros. Taču šeit nevajadzētu uztraukties – rūpējoties par klientu ērtībām, lielākā daļa aizdevēju strādā no agra rīta līdz vēlam vakaram, arī brīvdienās un svētku dienās. Tas ir garants, ka aizņēmumu saņemsi tieši tad, kad tas visvairāk nepieciešams.

Kā redzams, aizņēmums bez darba vietas nav neiespējamā misija, tomēr jāpatur prātā, ka aizdevums ir lēmums, kas prasa atbildību, un tas nekādā gadījumā nav risinājums ilgstošu finansiālu grūtību risināšanai. Neaizņemies, ja nezini, kā un kad spēsi kredītu atmaksāt.

Ja tomēr esi aizņēmies, bet nespēj veikt pilnu kredīta atmaksu noteiktajā termiņā, jāsazinās ar kredītdevēju vai jāizmanto daudzu aizdevēju piedāvāto kredīta atmaksas termiņa pagarināšanu. Tas gan ir maksas pakalpojums, bet ļaus iegūt laiku, lai kredītu atmaksātu tad, kad būsi ieguvis finansiālo stabilitāti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *