Aizņemties bez procentiem 0% pirmos mēnešus

Jau labu laiku populārākie aizdevēji dod iespēju aizņemties bez procentiem 0% par komisijas maksu ne tikai vienu mēnesi, kā tas ir ierasti, bet jau vairākus mēnešus. 2 mēneši bez % un īpašs jaunums – pakalpojums MIERS no aizdevēja – Credit24.

Pieteikties nekavējoties

Pieteikties

Piedāvājums spēkā, piesakoties Credit24 Kredītlīnijai pirmoreiz. Ja neesi izmantojis Credit24 kredītlīnijas pakalpojumu, tad šī ir tā iespēja aizņemties uz 2 mēnešiem bez procentu maksas par kredītu.

Credit24

Credit24.lv. Tas ir viens no populārākajiem un vecākajiem aizdevējiem Latvijā. Produktu klāstā ir ne tikai ātrais kredīts internetā, bet arī patēriņa kredīts internetā un kredītlīnija internetā. Katrs klients pats var izvēlēties sev piemērotāko aizdevumu veidu un pārējās detaļas.

Kas var saņemt naudu pie Credit24?

Ātru kredītu no 2019. gadā var saņemt pilngadīgi Latvijas Republikas iedzīvotāji, kuriem ir vismaz 18 gadi. Tātad to var saņemt persona vecumā no 18 gadiem, kurai ir regulāri ienākumi, un kuras pastāvīgā deklarētā dzīvesvieta ir Latvijas Republika un kurai ir atvērts konts jebkurā Latvijas Republikā reģistrētā bankā. Tās pa lielam ir galvenās prasības kredīta saņemšanai.

Svarīgākais, lai saņemtu ātro kredītu 2019. Gadā no Credit24

Ja atbilsti prasībām, kā:

  • Esi vismaz 18 gadus vecums;
  • Tev ir laba kredītvēsture pagātnē;
  • Esi strādājošs ar ienākumiem, kas ļauj atmaksāt paņemto kredītu bez procblēmām;
  • Esi atvēris bankas kontu, kādā no Latvijas bankām.

Ja spēj izpildīt šīs dažas vienkāršās prasības, tad Tev nevajadzētu būt problēmām kvalificēties un saņemt kredītu internetā 2019. Gadā. Pēc reģistrācijas un pieteikuma visdrīzāk saņemsi SMS uz savu reģistrācijas laikā norādītā telefona numura ar tekstu „Jums ir piešķirts kredīts” vai līdzīgi. Tas nozīmē tikai vienu, ka tuvāko minūšu laikā tiks veikta kredīta izmaksa naudas veidā uz Tevis norādīto bankas konta – Ko norādīji reģistrējoties, No kura veici viena centa pārskaitījumu, lai apstiprinātu reģistrāciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *