Aizņemties bankā vai pie nebanku kredītdevējiem?

Patēriņa kredīts mūsdienās ir viens no visvairāk izmantotajiem aizdevumu veidiem, kuru kādreiz piedāvāja tikai bankas, bet salīdzinoši nesen savā pakalpojumu klāstā iekļāva arī nebanku kredītdevēji. Minētā pakalpojuma piedāvājuma palielināšanās šo kredīta veidu ir padarījusi vieglāk pieejamu cilvēkiem, kuriem ir nepieciešams ātri atrisināt negaidīti radušās finansiāla rakstura problēmas.

Kā pieteikties patēriņa kredītam?

Ātrais kredīts

Nebanku sektorā patēriņa kredīts tā pieteikuma iesniegšanas un saņemšanas ziņā ir līdzīgs ātrajiem kredītiem – pieteikšanās notiek internetā, kredītu kalkulatorā, kurš pieejams aizdevēja mājas lapā, ievadot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, un aizpildot pieteikuma anketu. Tāpat ir nepieciešams pārskaitīt reģistrācijas maksu, kas būtībā kalpo kā konkrētā bankas konta apstiprinājums.

Tomēr atšķirībā no ātrajiem kredītiem, patēriņa kredīta piešķiršanai arī nebanku kredītdevēji prasa uzrādīt informāciju par personas ikmēneša ienākumiem. Ja kredītvēsture tiek atzīta par pozitīvu, pieprasītais aizdevums tiek pārskaitīts uz kredītņēmēja bankas kontu.

Bankās patēriņa kredīts tiek piešķirts līdzīgi:

  • Klientam ir jāaizpilda pieteikums internetbankā vai kādā no filiālēm;
  • Jāuzrāda pase, jābūt pozitīvai kredītvēsturei, kā arī regulāriem ienākumiem;
  • Pēc apstiprinošas atbildes saņemšanas, jāparaksta līgums internetbankā;
  • Pēc līguma parakstīšanas, nauda tiek ieskaitīta norādītajā bankas kontā.

Pirms pieteikšanās patēriņa kredītam, rūpīgi izvērtējiet visas iespējamās alternatīvas, kā arī aprēķiniet izdevīgāko kredīta atmaksas termiņu, lai spētu aizdevumu atmaksāt laikus!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *