Aizņemties ātro kredītu no GreenCredit

Kaut arī reti kuram ar vārdu salikumu ‘ātrais kredīts’ asociējas GreenCredit (lielākoties aptaujās kā populārākie kredītdevēji figurē Vivus.lv un SMSCredit.lv), šī ātrā kredīta kompānija sāka darbību jau 2010. gadā, un jau kopš tā laika piedāvā klientiem ērti un vienkārši saņemt naudu.

Kāpēc aizņemties tieši no GreenCredit?

Uzņēmuma mājaslapa ir ļoti labi automatizēta, ļaujot lielāko daļu darbību ar savu kredītu veikt elektroniski vai ar telefona starpniecību. Piemēram, varat pieteikt kredītu, pārbaudīt tā bilanci, kā arī veikt praktiski jebkuru citu darbību ar savu pieteikto kredītu gan mobilajā tālrunī, gan internetā.

Vissvarīgākais gan laikam būs tas, ka GreenCredit piedāvā 1. kredītu saņemt bez procentiem. Kaut arī šādu akciju piedāvā gandrīz visas lielākās kreditēšanas kompānijas, GreenCredit priekšrocība ir tieši tas, ka šis kredītdevējs nav pārāk populārs, jo pie lielākajiem kredītdevējiem 1. kredītu bez procentiem dabūt var tikai retais, kas tos nav izmantojis.

Bez tam, GreenCredit ir ļoti ērts, salīdzinājumā ar citiem mazāk zināmiem kredītdevējiem. Tiek piedāvātas standarta summas, kas, kaut arī samazina izvēles iespējas, tomēr ir ļoti noderīgi, jo, būsim godīgi, kurš gan aizņemoties ātro kredītu zina, cik daudz viņam/-ai vajadzēs?

Visbeidzot, GreenCredit ir arī Latvijas Ātro kredītu devēju asociācijas jeb LĀKDA biedrs un tātad piekopj arī asociācijā obligāto “labas prakses kodeksu”, kas nozīmē, ka uzņēmums ievēro noteiktas vadlīnijas darbā ar klientiem klientiem.

Kas nepieciešams, lai aizņemtos no GreenCredit?

GreenCredit kredīti ir pieejami ikvienam, kas sasniedzis 21 gada vecumu un ir pastāvīgs LR iedzīvotājs. Bez tam, nedrīkst būt nenomaksāti parādi. Jābūt arī bankas kontam un mobilā telefona numuram. Pirmajā reizē no GreenCredit varēsi aizņemties 300 eiro, bet pārējās reizēs vairāk. Maksimālā summa – 425 eiro – pieejama sākot ar 2. aizņemšanās reizi. Vari kredītu arī pagarināt par atsevišķu samaksu.

Kaut arī daudzi kredītdevēji neaizdod nemaz tik atbildīgi, aizņemties atbildīgi var jebkurš – arī jūs! Padomājiet, vai ātrais kredīts jums tiešām nepieciešams, un, ja nu gadījumā rodas kādas ķibeles, tad negaidiet, bet sazinieties ar kredītdevēju un risiniet radušos situāciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *