Aizdevums no privātpersonām

Diemžēl var teikt, ka ātrie aizdevumi Latvijas iedzīvotājus ir izlutinājuši – papildu nauda ir pieejama praktiski jebkurā laikā un vietā. Daži diemžēl domā, ka aizņemšanās bez bankas un nebanku kreditoru starpniecības ir labākais veids. Iemesli? Tiek minētas zemākas procentu likmes. Vai tas patiešām ir efektīvi? Šeit katram var būt savs viedoklis, taču vēlams iepazīties ar faktiem.

Vai tas reāli strādā?

Likumā tas ir atļauts; ja summa sasniedz noteiktu skaitli, tas ir jāreģistrē Valsts ieņēmumu dienestā un jāsamaksā nodokļi, kas notiek reti.

Vai tas patiešām sanāk izdevīgāk?

Jums jāzina, ka kredīta nosacījumi starp divām personām ir atkarīgi no abpusējas vienošanās – jāsastāda līgums. Protams, jūsu kā aizņēmēja interesēs ir panākt maksimāli zemas procentu likmes, taču aizdevējs varētu vēlēties tās paaugstināt, kā arī uzstādīt lielu soda naudas apmēru, lai iegūtu naudu.

Kā aizņemties no privātpersonas?

Pirmkārt, jāsastāda līgums, kurš jāparaksta abām pusēm, gan aizdevējam, gan aizdevuma ņēmējam. Tajā jāuzrāda kopējā aizdevuma summa, atdošanas termiņš, procentu likme. Abas puses var vienoties par nosacījumiem, t.i., kādus nosacījumus iekļaut aizdevuma līgumā, taču ņemiet vērā, ka aizdevējs var jums nepiekrist.

Vai tas ir droši?

Patiesībā droši tas nav. It sevišķi, ja neesat nokārtojuši līgumu, bet aizdevums ir tikai mutiski – tādā gadījumā pat liecinieku piesaiste var nebūt pietiekams arguments. Riski ir lieli.

Kā jūs var apkrāpt? Pavisam vienkārši. Pietiek ar to, ka no aizņēmēja tiek prasīta komisija par dokumentu noformēšanu, un tālāk jau tiek izkrāpti personu apliecinoši dokumenti vai internetbankas pieejas dati.

Vai šis kredīts no privātpersonas ir izdevīgs?

Ātrie kredīti

Nerunājot par to, ka reizēm var nebūt citu variantu, finansiāli izdevīgi tas, visticamāk, nebūs, izņemot gadījumus, kad kredīts tiek ņemts no tuvinieka vai drauga, kuri aizdos jums naudu pavisam bez procentiem vai ar maziem procentiem.

Ir svarīgi, ka darījumā eksistē drošība un uzticamība. Runa ir ne tikai par datu drošību, no kuras vēl ir iespējams izsargāties, bet arī par jūsu dzīvību, lai cik tas dramatiski arī neizklausītos.

Kas ar mani var notikt? Neesiet naivi –  privātpersonas, kas aizdod naudu svešiniekiem, nereti var būt saistītas ar kriminālo sfēru. Iespējams, jums nauda tiek aizdota uz noteiktu termiņu, taču vēlāk tiek prasīts to atmaksāt ātrāk, nekā runāts. Kādā jaukā dienā pie jums var ierasties aizdevējs ar norīkotajām personām un pieprasīt atmaksāt naudu ātrāk – vai arī atdot īpašumu. Jāsaka, ka šādi gadījumi īpaši izplatīti bija deviņdesmitajos gados, taču apzinieties, ka arī šodien svarīgi būt piesardzīgam.

Kādas ir alternatīvas? Internetā itin viegli atrast īstermiņa aizdevējus, kuri sniedz iespēju aizņemties līdz 3000 eiro dažu minūšu laikā. Šie ir droši kreditori, un no kredīta 14 dienu laikā varat atteikties pēc LR likumiem. Iespējams, ir vajadzīga lielāka summa vai arī ir vēlme pēc mazākiem procentiem – tad nu jums ir jāmeklē, kuri kredīti lētāki. Varat arī doties uz savu vai citu banku; ja tomēr arī komercbanka neizrāda pretimnākšanu un nevēlas aizdot naudu, vienmēr varat legāli aizņemties pret auto ķīlu vai pret nekustamā īpašuma ķīlu. Protams, vienmēr kārtīgi izvērtējiet visus riskus un potenciālās sekas, ko rada nepārdomāta aizņemšanās – vienalga, no banku vai no nebanku kreditora. Esiet pieaudzis cilvēks un izvērtējiet arī savas pašreizējās un nākotnes finansiālās iespējas konstruktīvi un bez sapņainības – risks lai paliek biznesmeņiem.

SMScredit ātrais kredīts

11 komentāri par “Aizdevums no privātpersonām”
 1. Liga Embrika Rakstīja:

  8

 2. Ātrais kredīts Rakstīja:

  9

 3. VAITAD IR TĀDI PRIVĀTIE KREDITU AIZDEVĒJI???

 4. Ātrais kredīts Rakstīja:

  Privātie ātro kredītu aizdevēji ir atrodami sākuma lapā.

 5. Ludzu velos aiznemties kreditu no jums.

 6. ES ZINU SKAIDRI VIENU,TO KA:DAUDZI 21.GADSIMTĀ NEATŠĶIR FIRMU AIZDEVĒJUS NO PRIVĀTPERSONU AIZDAVĒJIEM..
  VO,KUR VAR ATRAST–PRIVĀTPERSONU LATVIJĀ—KURŠ AR NOTĀRA STARPNIECĪBU AIZDOTU 1500.EIRO??TĀDAM PRIVĀT AIZDEVĒJAM ES ATDOTU ATPAKAĻ–2500.

 7. VECAJOS 90 .GADOS VARĒJA CAUR NOTĀRU NOFORMĒT AIZDEVU BIZNESAM —VIENOJOTIES AR PRIVĀTPERSONU ..
  VOT ,JA KĀDS MAN AIZDOTU AIZDEVUMU 1500.EIRO UZ 8.MĒNEŠIEM PRIEKŠ BIZNESA UZSĀKŠANAS –TAD TĀDAM PRIVĀT AIZDEVĒJAM NO BIZNESA IENĀKUMIEM ES ATDOTU ATPAKAĻ–2500.EIRO.PROTAMS DARIJUMU NOFORMĒJOT PIE NOTĀRA.
  RAKSTĪ–23207448

 8. VECAJOS 90 .GADOS VARĒJA CAUR NOTĀRU NOFORMĒT AIZDEVU BIZNESAM —VIENOJOTIES AR PRIVĀTPERSONU ..
  VOT ,JA KĀDS MAN AIZDOTU AIZDEVUMU 1500.EIRO UZ 8.MĒNEŠIEM PRIEKŠ BIZNESA UZSĀKŠANAS –TAD TĀDAM PRIVĀT AIZDEVĒJAM NO BIZNESA IENĀKUMIEM ES ATDOTU ATPAKAĻ–2500.EIRO.PROTAMS DARIJUMU NOFORMĒJOT PIE NOTĀRA.

 9. васили1 Rakstīja:

  Мне нужны деньги

 10. Kur var aizņemties 400 euro???? Ļoti nepieciešama šì summa@!!

 11. Ātrais kredīts Rakstīja:

  Sākuma lapā ir pieejami aizdevēji, kuri aizdod šādas summas https://www.zuz.lv

Piedalīties diskusijā par šo rakstu:

Copyright © 2018 Ātrais kredīts, visas tiesības paturētas.