Aizdevums – kredītlīnija

Lai gan aizdevums ir viens no senākajiem finanšu pakalpojumiem, tā izsniegšanas un saņemšanas veidi, kā arī nosacījumi nepārtraukti mainās, sekojot līdzi laikam un mūsdienu cilvēku vēlmēm un vajadzībām.

Viens no mūsdienīgākajiem aizdevumu veidiem ir kredītlīnija, kas plaši pazīstama vairākās pasaules valstīs un popularitāti iekaro arī Latvijā. Kredītlīniju varētu salīdzināt arī ar virtuālo kredītkarti, kas ļauj aizņemties tieši tik lielu naudas summu, cik konkrētajā brīdī nepieciešama, iekļaujoties Jums piešķirtā kredītlimita ietvaros.

Labākais par kredītlīniju ir tas, ka šobrīd nebnaku aizdevēji to piedāvā izmēģināt bez papildus maksas. Tas gan ir uz mēnesi, bet mēnesis ir pietiekoši ilgi, lai saprastu, kā darbojās kredītlīnija. Šis piedāvājums ir līdzīgs pirmā kredīta piedāvājumam, jo atmaksāt vajadzēs tikai paņemto summu – bez procentiem un papildus komisijas maksām.

Kāpēc izvēlēties Kredītlīniju?

Ātrais kredīts

Ir daudz iemeslu, kāpēc izvēlēties kredītlīniju. Šoreiz minēsim tikai dažus no populārākajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties kredītlīniju.

  • Kredītlimits līdz pat 3000 eiro;
  • Kredītlimita summu var izmantot visu vai pa daļām;
  • Pieteikuma izskatīšana bez maksas;
  • Pirmā kredītlīnija bez procentu maksas;
  • Ja nauda nav izņemta, maksājumi nav jāveic;
  • Kredītlīnijas atmaksas termiņš līdz pat 24 mēnešiem.

Piesakies un pārliecinies, cik izdevīgi ir aizņemties ar kredītlīnijas palīdzību. Nebaidies, jo pieteikums un kredītlīnijas pieteikuma apstiprināšana neuzliek par pienākumu aizņemties. Piesakies un uzzini savu kredītlimita summu, lai nepieciešamības gadījumā – nebūtu jālaiza galva, kur aizņemties.

Kredītlīniju atšķirībā no ātrā vai patēriņa kredīta varat izmantot jebkurā brīdī pēc tās noformēšanas, turklāt procentu maksājumi par aizdevumu tiek skaitīti tikai par iztērēto naudas summu, tas nozīmē, ka par aizdevumu ir jāmaksā tikai tad, kad tas tiek lietots.

Pateicoties īpaši izstrādātajiem aizdevuma nosacījumiem, kredītlīnija var kalpot kā drošības spilvens neparedzētiem gadījumiem. Neparedzētu izdevumu gadījumā, nepieciešamā naudas summa būs gatava lietošanai – bez lieka stresa, birokrātijas un citiem šķēršļiem, turklāt, kamēr aizdevums netiek lietots, par to nav jāmaksā.

Kredītlīniju iespējams noformēt tepat internetā, aizpildot aizdevēja izstrādāto pieteikuma formu. Pēc pieteikuma saņemšanas aizdevējs izvērtēs saņemto pieteikumu un sniegs atbildi par kredītlimita apjomu un aizdevuma pieteikuma apstiprinājumu vai noraidījumu.

Šo aizdevumu iespējams noformēt 15 līdz 60 minūtēs atkarībā no izvēlētā aizdevēja un tā nosacījumiem.

Izmantojot kredītlīniju, tāpat kā citu aizņēmumu gadījumā, rīkojieties atbildīgi un izvērtējiet savas iespējas atgriezt aizdevumu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *