Aizdevumi skaidrā naudā

Aizdevumi skaidrā naudā nodrošina iespēju, tikt pie nepieciešamās naudas summas, neuzrādot to savā bankas konta pārskatā un paturot šo darījumu pilnīgā slepenībā.

Banknote.lv

 

Aizdevumus skaidrā naudā piedāvā vairāki Latvijā licencēti nebanku aizdevēji. Pieteikties šiem aizdevumiem iespējams internetā un pieteikuma formas aizpildīšana neaizņems pat 5 minūtes jūsu dārgā laika.

Apstiprinājumu par aizdevuma saņemšanu, gluži tāpat kā jebkura cita nebanku kreditora piešķirtā aizdevuma gadījumā jūs saņemsiet 15 minūšu laikā, taču, tā kā aizdevums tiks izsniegts skaidrā naudā, procedūras, kas saistītas ar līguma slēgšanu un naudas saņemšanu, tiks kārtotas kādā no aizdevēja klientu apkalpošanas centriem.

Aizdevumi skaidrā naudā tiek izsniegti personām, kuras ir Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji (gan pilsoņi, gan nepilsoņi) ar valsts izsniegtu personas kodu un kuras var uzrādīt derīgu personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti.

Šāda veida aizdevumi parasti tiek noformēti līdzīgi kā jebkurš ātrais un patēriņa kredīts, līdz ar to aizdevuma saņemšanai nav nepieciešama ķīla vai galvotājs, kā arī nav jāveic pirmā iemaksa vai komisijas maksa par kredīta noformēšanu vai pieteikuma izskatīšanu.

Pateicoties aizdevēju rīkotajām akcijām arī skaidras naudas aizdevumus ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām, iespējam saņemt bez procentu un komisijas maksas, atdodot tieši tikpat lielu summu, cik aizņēmāties.

Lai atrasti izdevīgāko aizdevumu, apskatiet visu aizdevēju piedāvājumus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *